Infopanel

Aktualizováno: 04.04.2014
Zobrazeno: 2836x

Kadeřnictví litomyšl, Kadeřnictví v Litomyšli, Kadeřnictví, Litomyšl kadeřnictví, Kadeřnictví femina litomyšl.


Gabriela Tesařová - kadeřnictví U sluníčka

Kadeřnictví "U sluníčka" v Litomyšli - Litomyšl

Kadeřnictví U SLUNÍČKA – Gabriela Tesařová (bývalý salon FEMINA). Poskytuji kompletní služby dámského, pánského a dětského kadeřnictví.

Proč si vybrat právě kadeřnictví U SLUNÍČKA?
Máte náladu na změnu? K vašemu dokonale padnoucímu účesu ráda přispěji množstvím odborných rad a časopisů. Jasná domluva s kadeřnicí je půlka úspěchu k vaší spokojenosti. Ráda vám také poradím a doporučím nejlepší postup pro domácí úpravu vlasů. Mým cílem je vytvářet účesy sportovní, praktické, elegantní, společenské, svatební ale i bláznivé a veselé. Vždy podle přání a nálady zákaznice.

Velký důraz kladu na zdravý vzhled vlasů, protože jen zdravé vlasy mohou být tou pravou ozdobou ženy. Proto se věnuji zvláště regeneraci a péči o vlasy, která spočívá v aplikaci regeneračních přípravků, vlasových masek, zábalů a masáži vlasové pokožky a následným doporučením v oblasti domácí péče. Každoročně se účastním několika seminářů a školení, kde se seznamuji s novinkami na trhu v kadeřnické oblasti. Zde čerpám inspiraci a učím se pracovat s novými přípravky, používat nové metody a technologické postupy. Na těchto školeních se prezentuje jak naše domácí špička v kadeřnickém oboru, tak i zahraniční. Načerpané dovednosti a poznatky pak samozřejmě promítám do každodenní práce.

K dosažení těch nejlepších výsledků přitom nepoužívám žádné bezejmenné přípravky, ale výhradně kvalitní značkovou kosmetiku převážně od vyhlášené firmy ALCINA BALANCE KOSMETIK. Každá žena má neopakovatelný tón pleti, barvu očí, tvar obličeje, postavu. A stejně tak jedinečné jsou i vlasy a vlasová pokožka. A proto potřebuje každá žena individuální péči. Výzkumný tým z laboratoří Dr. Kurt Wolff vyvinul komplexní systém přípravků, které jsou přizpůsobeny potřebám typů pleti a vlasů.Adresa

Gabriela Tesařová - kadeřnictví U sluníčka Litomyšl

T.G.Masaryka 591
57001, Litomyšl (ukázat na mapě)
Telefon(+420) 602 365 785
E-mailkopretina@lit.cz
Webové stránkywww.kadernictviuslunicka.cz

5

hodnoceno 8x

 • Anna Chladilová

  Kadeřnické, kosmetické a podobné služby

  čp. 12, Rozhraní
  • 0
 • Silvie Zavřelová

  Kadeřnické, kosmetické a podobné služby

  Tyršova 236, Litomyšl - Město
  • 0
 • Maximo - Jana Dosedělová

  Kadeřnictví dámské, pánské, dětské. Společenské a svatební účesy. Prodej vlasové kosmetiky. Dárkové poukázky. Modeláž nehtů na r...

  Tyršova 236, Litomyšl
  • 5
  Hodnocení: 5(1x)


Nenalezen žádný příspěvek