Infopanel

Aktualizováno: 14.02.2017
Zobrazeno: 1406x

Levné ubytování země živitelka, Levné ubytovny české budějovice, Ubytování levné české Budějovice, české budějovice levné ubytování, české budějovice ubytování levné.


Denní levné ubytování České Budějovice

Denní levné ubytování České Budějovice České Budějovice - Denní levné ubytování České Budějovice - logo

Denní levné ubytování České Budějovice - České Budějovice

Denní levné ubytování České Budějovice.
Kromě běžného ubytování přes noc Vám pension České Budějovice nabízí denní levné a diskrétní ubytování k odpočinku, odreagování či relaxaci nebo jako výborné místo k občasným romantickým schůzkám zamilovaných párů a milenců.
Ať už si během dne potřebujete odpočinout, odreagovat, nebo pokud řešíte problém kam pozvat svou milou, či svého milého, pension Diskrétní levné ubytování České Budějovice Vám nabízí v době od 9 do 15 hodin milenecké ubytování a to na základě předchozí telefonické dohody s recepcí pensionu.
Milenecké denní ubytování v pensionu České Budějovice je cenově zajímavé - cena za kvalitní dvoulůžkový pokoj pro dvě osoby v době od 9 do 15 hodin je účtována jako cena za jednolůžkový pokoj a to pouhých 720 Kč (360 Kč za osobu).
Diskrétní denní ubytování se slevou mohou v pensionu České Budějovice využít zamilované páry v každém věku jako milenecké ubytování. Naprostá diskrétnost a profesionální přístup pracovníků recepce je samozřejmostí.
Předností mileneckého pensionu je naprostá čistota pokojů a každodenní perfektní úklid celého objektu Denní levné ubytování České Budějovice.Adresa

Denní levné ubytování České Budějovice České Budějovice

Školní 8
37010, České Budějovice (ukázat na mapě)
Telefon721 589 838
E-mailinfo@ceske-budejovice-levne-ubytovani.cz
Webové stránkywww.ceske-budejovice-levne-ubytovani.cz
GPS 49.0007986, 14.475320499999952

0

hodnoceno 0x

 • Ubytování Veľká Rača - Hotel Central

  Nabízíme kvalitní ubytování v rodinném penzionu Central na Slovensku, oblast Veľká Rača. Ideální místo pro letní i zimní dovolen...

  Oščadnica 1324, Čadca
  • 0
 • Penzion Minor ubytování České Budějovice

  Penzion Minor ubytování České Budějovice. Rodinný penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování v klidné části města, ...

  Školní 8, České Budějovice
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek