Infopanel

Aktualizováno: 01.08.2013
Zobrazeno: 3769x

Kartář daniel čablík, Daniel čablík, Daniel čablík vsetín družby, Kartář daniel, Kartář čablík vsetín.


Kartář Daniel

Věštění z karet - kartář Daniel Čablík Vsetín - Kartář Daniel - logo

Věštění z karet - kartář Daniel Čablík - Vsetín

Jmenuji se Daniel Čablík, oficiálně se kartám věnuji od roku 2007 a jasnozřivý dar mám od narození. Už jako dítě jsem komunikoval s mrtvými a dokázal léčit či předvídat. Včetně smrti vlastního otce. Věštím především z karet mariášových, pak z klasického tarotu a osho zen tarotu, lenormandek, cikánských a několika svých vlastně dělaných karet. Cena je kolem 500-700,- korun za hodinu

Karty on-line poradenství:

a.) na partnerské vztahy
výklad určen na diagnostiku stavu ve vztahu a to jak mezi partnery, tak i mezi přáteli, milenci, v rodině, nepřáteli… Odpověď je v rozsahu jedné strany A4. Cena je pouze za jeden vztah. K výkladu potřebuji krátký popis situace v jakém stavu se vztah nachází a taky o jaký vztah jde – přátelský, milenecký, partnerský. Potřebuji křestní jména a data narození obou stran.

b.) na jednu otázku
ptát se můžete na jednu otázku neomezeně na tématu vyjma zdraví a vztahů. Odpověď je v rozsahu asi půl strany A4.

Křišťálová koule - Díky jasnozřivému daru mám schopnost zřít do křišťálové koule a vidět vše z vašeho života a to jak z minulého, tak současného i budoucího. Výjevy se mi ukazují buď v podobě symbol, barev a především výjevům.

Chiromantie - Stará indická metoda věštění z rukou, věnuji se asi 2 roky. V rukou najdeme nejdůležitější věci našeho života, na co si dávat pozor, co nás čeká a především jací jsme. S kartami se lze zaměřit i na jednotlivé otázky, u chiromantie to bohužel nejde. Ovšem umožňuje celkový pohled na celý život jako na celek a shrnutí i těch věcí ,které se v kartách nalézt nelze či jen těžko.

Numerologie - Nauka o číslech a jejich spojitosti s životy a okolnostmi je vynikající metoda k nalezení svých silných i slabých stránek a karmy jako takové. Numerologický rozbor dělám pro jednotlivce či pro partnerskou dvojici.Adresa

Kartář Daniel Vsetín

75501, Vsetín (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.kartardaniel.cz

5

hodnoceno 3x

 • Jindřiška Červená

  Výroba ostatních výrobků jinde neklasifikovaných , Ostatní činnosti, j. n.

  Slezská Ostrava, 71000
  • 0
 • Roman Lariš

  Ostatní činnosti, j. n.

  Ostrava - Stará Bělá, 72400
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek