Infopanel

Aktualizováno: 20.10.2009
Zobrazeno: 7710x

Jateční pistole na králíky, Chovatelské potřeby pro králíky, Chovatelské potřeby pro drůbež, Www.sweb.cz hradsky-sunk, Hubení krtků.

Milan Hradský - SUNK

Chovatelské potřeby pro drůbež, králíky a holuby - Bojkovice

Vše pro úspěšný chov drůbeže, králíků, holubů poštovních i okrasných, pasti na lišky, kuny, potkany, myši, hubení krtků a hmyzu, sítě proti dravcům, pružinové jateční pistole.

Drůbež - mnoho typů nášlapných krmítek, které spoří každý den 50% pšenice, dále žlabových, tubusových a jiných. Řezačky píce, drtiče kostí, podkladky, kroužky, váhy, acidomidy proti kokcidioze, plastiny, nutrimixi. Mnoho typů k napáječek od 0,8lt až 30l kloboukové(překlopné). Infralampy i žárovky. Novinky: plastový automat 15lt - nastavitelný středovým závitem na potřebnou usýpací mezeru(granule,zrniny,směsi mají jinou), pod č.015c. Náhrada za kbelíkové napáječky - kloboukové (překlopné) je č.062 a č.062a.10lt a 15lt plní se dnem, aniž by se dva díly rozdělávaly.

Králíci- nejhygieničtější jsou automatické na hadičkový rozvod, nebo na plastové láhve od č.101 až 112.Univerzální nap. pro venkovní a vnitřní zavěšení v kotci. Dále keramické misky, dvou - misky, Acidomidy, Optiminy, seníky pro horní nebo boční vkládání píce, zásobníky na zrní i granule, klece č.143, hospodářské plast. koše, očkovací a dávkovací stříkačky, Rabitin na zabřeznutí atd.

HOLUBY - kompletní program fy.PATRON - specialista pro
POŠTOVNÍ HOLUBY (oregáno, oregasoj - přírodní antibiotikum)

PRODUKTY:
- fy.Aquamid - acidomidy, optiminy, aqvakary, avimity, bronchoxany, elektrolyty, knoblamin, vše v tekutém stavu.
- fy.Olympia Mácha - gryty.
- krmiva fy. Czempion.
- fy.PALOMA (Belgie) - vitaminerály.

Dále - pivní kvasnice, holubí kámen, drcené mušle, běloby, podkladky, hnízda, sedáky, stříkačky - inijekční automaty, vany, rošty do voliér, napáječky plastové s ouškem i bez 1-3,5-7lt, kolumbin, colVit, koupelové soli, šampony, dezinfekce do vody, grítníky, plátýnka atd.

PASTI: na lišky, jezevce, kuny, potkany, myši, kočky.


Adresa

Milan Hradský - SUNK Bojkovice

68771, Bojkovice (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.sweb.cz/hradsky-sunk

Zařazení v kategoriích

Veterina » Uherské Hradiště - Veterina
5

hodnoceno 1xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz