Infopanel

Aktualizováno: 22.09.2010
Zobrazeno: 2553x

Koupelnove studio ostrava, Koupelnové studio ostrava poruba, Koupelnové studio poruba, Koupelnové studio opava, Zdeněk martiník.


Zdeněk Martiník

Koupelnové studio Crystal line - Ostrava Poruba

Představení společnosti Crystal line:
Společnost Crystal line je firma s dlouholetou tradicí v oblasti koupelen, sanitární techniky,obkladů a dlažeb. V sortimentu naší firmy najdete výrobky největších českých i zahraničních výrobců. Na výrobky prodávané naší společnosti Crystal line, jsou kladené vysoké nároky na kvalitu zpracování a použité materiály např. záruka na vodovodní bakterie Crystal line je v délce 84 měsíců.

Kdo miluje pohodlí, rád relaxuje, má možnost si vybrat naše hydromasážní vany. Ke všem vanám lze nainstalovat vanové zástěny z tvrzených plastů nebo bezpečnostního skla. Kdo se rád sprchuje, chce šetřit vodou nebo ze zdravotních důvodů nemůže vanu používat, může si vybírat z rozmanitých typů sprchových boxů nebo zástěn, které lze opět rozlišit jak tvarově, tak i cenou. Většina sprchových boxů je velmi pohodlná, neboť jsou opatřeny sedátky a spojují funkci očisty, masáže a případně parní lázně.

V rámci našich služeb nabízí Crystal line našim klientům zpracování grafického návrhu koupelny v3D vizualizaci, dle zadání zákazníka s dodržením veškerých technických parametrů. Ten pak uvidí precizní grafický návrh, který mu dovolí vytvořit si předem jasnou představu, jak bude nová koupelna vypadat. A současně umožní spočítat přesné množství potřebného materiálu, rozměry koupelnového vybavení a výslednou cenu. A to není vše, naše společnost Vám rekonstrukci koupelny provede na klíč.

Těšíme se na spolupráci při plnění Vašich přání Team Crystal line.Adresa

Zdeněk Martiník Ostrava Poruba

Hlavní třída 1016/63
70800, Ostrava Poruba (ukázat na mapě)
Telefon777 775 444
777 775 401
E-mailzdenek.martinik@crystal-line.cz
Webové stránkywww.crystal-line.info

0

hodnoceno 0x

 • Jan Žáček

  Pozemní a inženýrské stavitelství , Omítání

  čp. 47, Píšť
  • 0
 • Jiří Návrat

  Pozemní a inženýrské stavitelství , Omítání

  Antonína Vaška 72, Háj ve Slezsku - Smolkov
  • 0
 • Martin Schwan - Marjito

  Zateplování fasád budov a veškeré zednické práce.

  Opavská 252, Hněvošice
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek