Infopanel

Aktualizováno: 10.05.2010
Zobrazeno: 3631x

Aaa auto hostivice, Aaa auto a.s. hostivice, Aaa auto praha 8, Auto aaa ojeté vozy, Aaa auto a.s..

AAA Auto, a.s.

AAA Auto, a.s. - ojeté prověřené vozy - Praha 8

Největší autobazar ve střední Evropě, nabízí nejméně 3500 kvalitních a prověřených aut. Záruka 12 měsíců na mechanický stav vozu. Doživotní záruka na legální původ vozu. Možnost výměny vozu za jiný do sedmi dnů. Po celé republice 15 autocenter AAA AUTO s dlouhou otevírací dobou. Možnost výkupu vozu přímo u zákazníka za stejně dobré ceny, jako v autocentru. K vozům nad 100 tisíc Kč zdarma osvědčení Cebia Report, které garantuje stav tachometru. Podívejte se na aktuální akce, nabídku hodnotných dárků a řadu dalších zvýhodnění ke každému vozu. Více na www.aaaauto.cz nebo na bezplatné informační lince 800 110 800.

Finanční poradci v AAA AUTO Vám navíc pomohou vybrat nejvhodnější úvěr a leasing s akontací již od 0 Kč. Sami si zvolíte délku splácení 12–96 měsíců, okamžitě se stáváte majitelem vozu. Úvěr můžete kdykoli doplatit, k jeho uzavření potřebujete jen minimum dokladů. V AAA AUTO můžete získat i výhodné havarijní pojištění a povinné ručení, včetně pojistky proti neschopnosti splácet.


Adresa

AAA Auto, a.s. Praha 8

25301, Praha 8 (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.aaaauto.cz
3

hodnoceno 2x

 • EKO Brno, s.r.o.

  neuveden , Velkoobchod s odpadem a šrotem , Pronájem ostatních pozemních dopravních zařízení

  Brno-střed - Zábrdovice, 60200
  • 0
 • Speciální doprava, s.r.o.

  silniční motorová doprava, silniční motorová doprava nákladní vnitrostátní a mezinárodní, zastupování v celním řízení, zasilatel...

  Brno - Černovice, 61800
  • 0
 • Limuzín Servis - Rostislav Marek

  Pronájem a půjčovna limuzín Lincoln s řidičem. Nabídka: Firemní akce, rozvoz VIP osob, reklamní akce, doprava na letiště, svatb...

  Kuřim, 66431
  • 0

Vložil: Miki
Datum: 17.07.10 12:04
Koupily jsem si u áček auto a ještě nám nedošel techničák.Tak by nás zajímalo jak dlouho můžem jezdit na kupní smlouvu,řekly nám že 30dní ale jak to přesně berou??????????????????
Vložil: Karel
Datum: 17.12.15 22:43
S autobazarem AAA Auto mám dobré zkušenosti, mám od nich již druhý automobil a nic zásadního jsem nemusel řešit. Není zas až tolik o bazarech jako o autech samotných a AAA mají velký výběr, jen je třeba vyhnout se horším kouskům.
MAXportal.cz