Infopanel

Aktualizováno: 21.03.2013
Zobrazeno: 1608x

Adam krapek, Adam krapek hluk, Kuchyne krapek hluk, Nejlepší obkladačské firmy, Obkládaní krbu uherské hradiště.


Adam Křápek - obkladačské práce

Profesionální obkladačské práce - Hluk

Provádím profesionální obkladačské práce od roku 2007 ve Zlínském kraji, převážně v okresech Uherského Hradiště a Uherského Brodu, po domluvě i celá ČR a zahraničí. Jsem v tomto oboru i vyučen. Díky svému profesionálnímu přístupu jsou výsledky mé práce i po dlouhých letech chloubou. Důkazem je mnoho spokojených klientů, kteří se stali mými stálými klienty a i nadále se na mě rádi zpětně obracejí.

Moje specializace je provádění veškerých obkladačský prací, jako je pokládka obkladů a dlažeb všech tvarů a rozměrů na jakýkoliv povrch v interiéru i exteriéru. Mezi tyto práce patří např. obkládání koupelen, kuchyní, užitných prostor, bazénů, krbů, schodišť, sokle a fasády domů, práce s kamenem (přírodním i umělým) atd. Obklady skládám podle nejmodernějších trendů, přání zákazníka.

Provádím standardní i nadstandardní služby, pracuji s prověřenými a kvalitními materiály, na které poskytuji slevy. Ke každé zakázce přistupuji individuálně, po celou dobu realizace zakázky komunikuji se zákazníkem a snažím se vyhovět všem jeho požadavkům. Zákazník je u mě vždy na prvním místě. Uvědomte si, kolik jste již do vaši výstavby či přestavby vložili úsilí a financí. Obkladač, je již posledním článkem této stavby, tak si ji nenechte znehodnotit. Maximální spokojenost klienta je pro mě prioritou a to jak po stránce pracovní tak po stránce finanční. Řídím se heslem NEJLEPŠÍ REKLAMA JE SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK, tudíž Vaše spokojenost je i moje spokojenost. Děkuji za Vaši návštěvu a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Váš obkladač
Adam KřápekAdresa

Adam Křápek - obkladačské práce Hluk

68725, Hluk (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.ak-obkladac.cz

5

hodnoceno 4x


Vložil: Josef
Datum: 12.04.13 10:12
S realizací, komunikací a poradenstvím maximální spokojenost. Jeho práce je krásná, precizní a v dohodnutém termínu bez jakýchkoliv závad. Všem doporučuji.
Vložil: Tomáš Pánik
Datum: 05.05.13 21:20
- SPOLEHLIVOST - PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP - PRECIZNOST - SMYSL PRO DETAIL - ČISTÁ PRÁCE V DOHODNUTÉM TERMÍNU Na základě dlouhodobé zkušenosti s realizací práce panem Křápkem, doporučuji dle svého nejlepšího vědomí a svědomí všem případným zájemcům. Spokojený klient, Tomáš Pánik