Infopanel

Aktualizováno: 22.08.2009
Zobrazeno: 1132x

Reality třeboň, Prodej nemovitostí v Jížních čechách, Nemovitosti v jižnich čechach, Prodej nemovitostí trebon, MÁDL REALITY s.r.o..

Agentur Reality Třeboň - AREAT

Zajištění prodeje a pronájmu nemovitostí v jižních Čechách - Třeboň

Agentura reality Třeboň - AREAT je mladá společnost, která vstoupila na realitní trh roce 2004. Image seriozní realitní kanceláře se snažíme budovat na základě zkušenosti se stavební legislativou a znalosti regionu. Individuelní přístup, průhledné jednání a respekt ke klientovi jsou naši prioritou, díky které se AREAT chce stát synonymem kvality a solidnosti.

Zakázky prezentujeme na frekventovaných místech městského prostoru Třeboně. Zbytek světa se Vám podaří oslovit prostřednictvím naší internetové nabídky. Zajistíme zprostředkování veškerých záležitostí spojených s prodejem, nákupem a pronájmem nemovitostí nejen na Třeboňsku a v jižních Čechách. Výhodou pro klienta je uzavření výhradní zprostředkovatelské smlouvy, která pokrývá zajištění veškerého servisu spojeného s nákupem či prodejem nemovitosti.

Poskytované služby. Nákup prodej nemovitostí. Zprostředkování nákukpu a prodeje nemovitostí, poradenská činnost, znalecké posudky, prezentace objektu, prohlídky nemovitosti, finanční poradenství, zajištění právního servisu.

Legislativní projednání stavebních záměrů. Na základě Vašeho pověření projedáme s úřady vydání příslušných dokladů pro Vaši nemovitost (územní rozhodnutí, stavební povolení, rozhodnutí o odstranění stavby, změna užívání stavby aj.).

Architektonická návrhy a konzultace
Klientům naší realitní agentury, ale nejen jim zprostředkujeme konzultace s architekty a projektanty specialisty dalších stavebních oborů.

Znalecké posudky. Zprostředkujeme zpracování znaleckých posudků pro nemovitosti na celém území ČR.

Stavební a řemeslné práce. Zprostředkujeme stavební a řemeslné práce většího i malého rozsahu ( práce zednické, instalatérské, malířské, natěračské, kovářské, elektroinstalační, plynoinstalační, topenářské apod., stejně jako pomocné zednické práce).


Adresa

Agentur Reality Třeboň - AREAT Třeboň

37901, Třeboň (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.areat.cz
GPS 49°0'18.135"N, 14°46'24.261"E
0

hodnoceno 0x

 • ČESKÝ REALITNÍ FOND s.r.o.

  Přímý výkup a pronájem nemovitostí.

  České Budějovice 3, 37001
  • 0
 • TARXAN Consulting s.r.o.

  Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí - realitní kancelář.

  České Budějovice 2, 37011
  • 0
 • NemovitostLevne.cz

  Nabízíme Vám kompletní servis při zajišťování bydlení a při prodeji nemovitostí ve Středních a Jižních Čechách. Nyní už nikam ne...

  České Budějovice, 37001
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz