Infopanel

Aktualizováno: 27.03.2010
Zobrazeno: 1455x

Karaoke opava, živá hudba opava, Karaoke v opavě , Disko opava, Hudební produkce Opava.

Agentura Europrofi music show - Štambera Bohuslav

Živá hudba, moderování, karaoke show, disko - Opava

Programy pro lázně, umělecké, reklamní a produkční agentury, firmy, města a obce, rekreační zařízení, kempy, horská strediska, hotely, zábavní centra, kulturní domy, organizace,výstavní a veletržní akce. v nabídce jsou profesionální živé hudební produkce, moderování, karaoke superstar show, disko programy , dětské i reklamní programy, zproatředkování umělců a hostů, zajištění atrakcí a prodejních stánků, zvuková a světelná technika, videoprojekce. Profesionální koncertní hudebně zábavný program: bobyho karaoke superstar show.

Program ve kterém se celá společnost skvěle se baví. kde všichni hosté mají možnost tančit, soutěžit o drobné věcné ceny i příležitost si zpívat, svou oblíbenou píseň s hudebním doprovodem a s texty, které se zobrazují na TV monitorech jak pro obecenstvo tak pro zpěváky karaoke na jevišti s použitím vysoce profesionální zvukové a světelné techniky, přenosných mikrofonů, alu rampy a video projekce. Hosté mají k dispozici 10 - 15 programů karaoke menu na svých stolech, ze kterých si mohou pohodlně vybrat ze široké nabídky karaoke písniček svou oblíbenou českou či zahraniční písničku.

Obecenstvo pomocí kupónů zvolí nejlepší trojici, která získá malé věcné dárky. Pro celou společnost jsou to nezapomenutelné zážitky. V hudebně-zábavném programu zpívá, hraje a moderuje jej zpěvák, hudebník a moderátor Boby Blackman /Bohouš Štambera/. Disko program a písničky na přání uvádí s DJ Milhaus Troppau. Namixujte si zábavu sami podle vašeho prání. Zábavný hudební program vám v jednom večeru nabízí živou hudbu se zpěvákem, karaoke show, moderování, diskoshow s písničkami na přání. Doplnit jej lze o varietní či jiná vystoupení, módní přehlídku, volbu miss večera, tombolu, zábavné soutěže o věcné ceny, reklamni prezentace.


Adresa

Agentura Europrofi music show - Štambera Bohuslav Opava

74705, Opava (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz