Infopanel

Aktualizováno: 06.08.2008
Zobrazeno: 2141x

Hliníkové profily žatec, Ahv aluminio, Hliníkové profily, Ahv aluminio žatec, 2.

AHV ALUMINIO, spol. s r.o.

Výroba a montáž oken, dveří a fasád z hliníkových profilů - Žatec

Společnost AHV ALUMINIO, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a od počátku vzniku se zabývá výrobou a montáží hliníkových výrobků pro stavební výplně otvorů. Tyto výrobky jsou kompletovány ze systémových profilů renomovaných dodavatelů. Za pomocí těchto profilů lze vyrobit všechny standardních nebo atypické rozměry, tvary a způsoby otvírání. Hliníkové konstrukce nabízíme jak pro interiérové, tak pro exteriérové prostředí ve všech barvách dle přání zákazníka.

Společnost AHV ALUMINIO má vlastní projektové kapacity, a proto je schopna již ve fázi přípravy projektu poskytnout svým klientům kompletní servis v podobě barevných vzorníků, vzorků profilů, detailních technických informací a konkrétního individuálního poradenství. Proměňujeme vize veřejných i soukromých investorů ve skutečnost.

Standardní součástí zakázky je: PROJEDNÁNÍ POŽADAVKU KLIENTA - NÁVRH TECHNICKÉHO ŘEŠENÍ - TVORBA PROJEKTU - VÝROBA - MONTÁŽ - PŘEDÁNÍ DÍLA - POSKYTNUTÍ POZÁRUČNÍHO SERVISU po celé ČR.


Adresa

AHV ALUMINIO, spol. s r.o. Žatec

43801, Žatec (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.ahvaluminio.cz
5

hodnoceno 1x

 • AQ Okna a Dveře, s.r.o.

  velkoobchod, zprostředkování obchodu, výroba plastových výrobků a pryžových výrobků, zednictví, truhlářství, výroba kovových kon...

  Praha 9 - Vysočany, 14900
  • 0
 • Truhlářství - Jiří Michalec

  Provádíme tesařské a truhlářské práce - Dřevostavby, krovy, dřevěné balkóny, ploty a přístřešky. Vyrábíme - dřevěná schodiště ku...

  Praha, 17000
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz