Infopanel

Aktualizováno: 08.07.2010
Zobrazeno: 2682x

Voltaicke panely, Voltaické. panely, Voltaické panely prodej, Solární voltaické panely, Voltajicke panely.

AJ Solar, s.r.o.

Prodej solárních systémů, solárních panelů - Chropyně

Jsme tady pro Vás a rádi Vám nabídneme nejlepší zboží na trhu. Informujte se telefonicky nebo mailem na aktuální slevové akce. Teplou vodu potřebujete každý den! Proto jsme si z celé oblasti úspor energie vybrali využití energie slunečního záření pro ohřev teplé užitkové vody. Z hlediska obnovitelnosti je Slunce dosud nejtrvalejším zdrojem a jeho energie dopadá na Zemi bez vlivu člověka. Slunce je nejčistější energie a pro převod na tepelnou energii nepotřebuje žádné procesy ani spalování. Slunce neuvolňuje do ovzduší CO2 ani jiné splodiny. To neplatí ani pro fosilní paliva, ani pro biomasu, jakožto palivo z obnovitelných zdrojů.

Z hlediska využití energie slunce se jsou foto termické panely nejefektivnějším prostředkem pro převod energie slunečního záření na teplo. Až 96% slunečního záření se ve vakuových trubicích našich kolektorů zadrží a využije se k ohřevu vody.Pouhá 4% energie se uvolní do ovzduší. Tento způsob využití energie slunce je daleko efektivnější, než u foto voltaických panelů, kde se využije jen 15% sluneční energie a 85% se vyzáří ve formě tepla do okolí. Tím se foto voltaické panely stávají obrovskou zátěží a paradoxně přidávají teplo do atmosféry, což je v rozporu se záměrem snižování oteplování planety.

Naše výrobky jsou na vysoké technické úrovni atestovány nejváženější zkušebnou TÜV Rheinland. V rámci dotace Zelená Úsporám vám nabízíme vakuové trubicové kolektory, akumulační nádrže a celé soustavy připravené pro rychlou montáž, kterou zvládne i šikovný amatér.


Adresa

AJ Solar, s.r.o. Chropyně

76811, Chropyně (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.ajsolar.cz
0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz