Infopanel

Aktualizováno: 15.09.2016
Zobrazeno: 464x

725150967, Alexandr šípek.


Alexandr Šipek

Internetový obchod se sportovní módou - Tachov

Jsme distributoři převážně zboží z Anglie, ale také české značky ENVY a Kilpi. Každý den se u nás objevují desítky nových produktu , už i tak početné nabídky přes 35 tis. produktu.

Vedle maloobchodních prodejen Vám stránky AVKsport poskytují přístup k obrovské nabídce kvalitních sportovních oděvů a vybavení, které mohou být doručeny z našeho online katalogu až k Vašim dveřím.

Sportovní oděvy, obuv a vybavení, které vyrábí proslulé značky jako Nike, adidas, Reebok, Umbro, Karrimor, Lonsdale, Dunlop a Slazenger, the clothing, Vám nejen pomohou při tréninku Vašeho oblíbeného sportu nebo aktivitě, ať již jste začátečník, nebo profesionál, ale naše výjimečná hodnota Vám umožní získat za Vaše peníze ještě více! Můžete se udržovat fit, bavit se s ostatními nebo si prostě sám užít Vaše oblečení a boty nakoupené u AVKsport. EU.

AVKsport. EU se nadále bude snažit poskytovat nejlepší možné služby, stejně jako neustále rozšiřovat již obrovskou nabídku sportovní obuvi, oděvů a moderních doplňků. Protože se snažíme neustále nabízet špičkové zboží v oblasti sportovního vybavení, oděvů a obuvi, kdykoliv rádi uslyšíme připomínky našich zákazníků. Moméntálně se chystáme na rozšíření sortimentu o značku woox a něco taky pro cyklisty od značky Shimane.Adresa

Alexandr Šipek Tachov

34701, Tachov (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.avksport.eu

0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek