Infopanel

Aktualizováno: 29.12.2016
Zobrazeno: 1916x

Výklad karet zdarma sám si vyložit 3 věštby, Karty leonardo výklad, Výklad karet zdarma sám si vyložit, Andělské karty sám si vyložit zdarma, Karty leonardo výklad zdarma.

MgA. Lukáš Berta

Vyložte si andělskou kartu dne, která Vám přinese inspiraci. - Brno

Vyložte si andělskou kartu dne, která Vám přinese potřebnou inspiraci i důležité poselství. Snáze se díky ní budete soustředit na to, co je pro Vás skutečně důležité. Během dne tak můžete naplno využít Váš talent a vyhnout se zároveň nepříznivým vlivům.

Pokud výklad andělských karet uskutečníte až večer, dozvíte se, co jste se během dne naučili nebo co významně ovlivnilo Váš život.

Andělské karty eTarot. cz jsou originální sadou, která slouží k on-line výkladu zdarma. Naše andělské karty jsou založeny na ilustracích starých mistrů jako jsou Leonardo da Vinci, Botticelli, Raphael, Tizian, Rembrandt a mnoha dalších malířů.

Jestliže jsou pro Vás andělské karty novinkou, měli byste se seznámit se základními radami, jak karty vykládat. Každý, kdo si chce sám vyložit andělské karty, by se měl vyvarovat jednoduchých otázek typu „ano / ne“. Karty jsou prostředkem, který Vám pomůže odhalit možnosti, které se v budoucnosti nalézají. Nejsou však nástrojem jasné věštby.


Adresa

MgA. Lukáš Berta Brno

61300, Brno (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
0

hodnoceno 0x

 • Bohuslav Reichard

  Výroba jiných dřevařských výrobků kromě nábytku , Výroba her a hraček

  Brno-střed - Veveří, 60200
  • 0
 • Peter Palacka

  Maloobchod v nespecializovaných prodejnách , Silniční nákladní doprava

  Brno-střed - Veveří, 60200
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz