Infopanel

Aktualizováno: 30.03.2012
Zobrazeno: 2092x

Montáž antén havířov, Anteny havířov, Televizní antény havířov, Montáž antény havířov, Prodejny satelitů havířov.

Antény satelity David Bártek

Montáže antén, sateltů, STA - Havířov

Naše firma působí na trhu anténní a satelitní techniky již od roku 2001 .

Za dobu působení naší firmy jsme získali mnopho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Naší předností je individuální přístup k zákazníkovi, bez ohledu na velikost zakázky. Do řad našich zákazníků patří jak velké firmy a bytová družstva, tak i jednotliví zákazníci. Rozsah prací, které provádíme je zaměřen na komplexní dodávku televizních antén a satelitní techniky od proměření signálu po návrh technického řešení a následné instalace systému. Montáže satelitů, satelitních antén a televizních anén provádí naši odborně vyškolení technici, kteří v tomto oboru díky mnohaleté působnosti nasbírali množství cenných zkušeností. Naši pracovníci jsou vybaveni nejmodernější měřící a montážní technikou a bez jakýchkoliv problému provedou i sebeobtížnější montáž satelitu, antény. Provádíme montáže všech typů satelitních a televizních antén. Zajistíme Vám namontování konzoly, nebo stožáru, propojení satelitního přijímače nebo set-top-boxu s Vaší domácí sestavou a odborné naladění a zaškolení naším pracovníkem. Satelitní komplet Vám po předchozí dohodě samozřejmě dopravíme až na místo určení. Na montážní materiál a práci provedenou při montáži antén, satelitů a STA poskytujeme dva roky záruku, po tyto dva roky se můžete plně spolehnout, že Vás nenecháme bez televize. V neposlední řadě provádíme servis již namontovaných televizních antén, satelitních kompletů a STA.

Široké pole naší působnosti zahrnuje města: Havířov, Karviná, Ostrava, Frýdek- Místek, Orlová, Bohumín, Český těšín, Horní Suchá, Horní Bludovice, Životice, Domaslavice, Frýdlant nad Ostravicí, Ostravice.


Adresa

Antény satelity David Bártek Havířov

73601, Havířov (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.bartek.cz
0

hodnoceno 0x

 • ing. Libor Universal, BM- Universal

  Maloobchod s elektrospotřebiči a elektronikou převážně pro domácnost , Silniční nákladní doprava

  Havířov - Šumbark, 73601
  • 0
 • Marek Mencner- Mikrotech

  Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách , Maloobchod s elektrospotřebiči a elektronikou převážně pro d...

  Dětmarovice, 73571
  • 0
 • Šahdo Fejzic

  Silniční motorová doprava nákladní

  Český Těšín, 73701
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz