Infopanel

Aktualizováno: 22.11.2009
Zobrazeno: 1945x

Apartmán jižní čechy, Ubytování jižní čechy, Nová amerika, s.r.o.slavonice, Jihočeské vesnice, Rodinný apartmán jižní čechy.

Apartmán na statku v jihočeské vesnice - ubytování jižní Čechy

Rodinný apartmán v romantické přírodě jižních Čech - Jindřichův Hradec

Ubytování Jindřichův Hradec - Na hranici s chráněnou krajinnou oblastí Třeboňsko Vám v malebné jihočeské vesničce Polště nabízíme ubytování v útulném rodinném apartmánu, který je součástí bývalého, nově rekonstruovaného statku (Polště - Jindřichův Hradec - Jižní Čechy).

Ubytování :: Vesnička Polště se nachází cca. 10 km od Jindřichova Hradce uprostřed romantické krajiny plné lesů,rybníků a řek. Apartmán je určen pro rekreaci rodin, či menších skupin lidí. Zdejší krajina ( Jindřichův Hradec ), protkaná cykloturistickými trasami, je vhodným místem jak pro výlety do přírody, tak do četných historických měst ( Třeboň , Jindřichův Hradec ) a objektů s bohatým kulturním programem v letních měsících.

Ať již preferujete aktivní dovolenou, nebo vyhledáváte nerušenou pohodu ve stínu stromu, je právě naše ubytování tím ideálním pro Vás a Vaši rodinu.

- Nabízíme Vám ZDARMA možnost využít přístupu do sítě INTERNET pomocí Vašeho vlastního zařízení jako je např. Notebook.
- Apartmán je nadstandardní jak svou velikostí, tak i luxusem a soukromím, který hostům poskytuje.
- Apartmán má vlastní příjezdovou cestu s místem pro parkování vozu. Lze taktéž využít krytého garážového stání.
- K dispozici je Vám plně vybavená kuchyňka spojená s jídelnou ( stůl a 4 židle ), luxusní koupelna s WC a sprchovým koutem, ložnice se 4 lůžky ( možnost přistýlek ) a šatními skříněmi. Obývací pokoj je vybaven BTV + VIDEO, sedací soupravou, konferenčním stolkem a pro romantické večery jsou zde krbová kamna, pomocí nichž se dá celý apartmán lehce vytápět při chladnějším počasí.
- Pro venkovní posezení je zde teráska se zahradním nábytkem, relaxačním lehátkem , velkým slunečníkem a k dispozici je také otevřené ohniště, nebo gril. Apartmán je ze všech stran obklopen velkou zahradouAdresa

Apartmán na statku v jihočeské vesnice - ubytování jižní Čechy Jindřichův Hradec

37701, Jindřichův Hradec (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkyapartmanpolste.wz.cz
5

hodnoceno 1x

 • Lesní hotel Peršlák, a.s.

  hostinská činnost, ubytovací služby - hotel***, Prodej zboží kromě případů vyžadujících zvláštní oprávnění

  Nová Bystřice - Nový Vojířov, 37833
  • 0
 • Nová Amerika, s.r.o.

  hostinská činnost, maloobchod se smíšeným zbožím, ubytovací služby, chov domácích a zoologických zvířat a poskytování souvisejíc...

  Slavonice, 37881
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz