Infopanel

Aktualizováno: 03.11.2011
Zobrazeno: 864x

Archimedes creative solutions, Archimedes creative.

Archimedes Creative Solutions, a. s.

ACS přináší kreativní řešení na českém internetu - Praha 1

Archimedes Creative Solutions, a. s. je společnost zastřešující dva webové portály - volnočasový portál Mraveniště.cz a webdesignový portál Qwerton Formica.

MRAVENISTE.CZ (mraveniste.cz)- portál pro volný čas, který se specializuje na tyto oblasti

CKK - CoKdyKam (http://cokdykam.mraveniste.cz/) - cestovatelský portál Mraveniště zaměřený na Českou republiku, ve kterém najdete tipy, jak trávit svůj volný čas, kam vyrazit na výlet, které akce a události se budou v nejbližší době dít a další informace z oblasti cestování a turistiky.

Restaurace na Mraveništi(http://sport.mraveniste.cz/) - Portál o restauračních zařízeních v České republice. Naleznete zde množství restaurací různých typů a kuchyní (čínské, brazilské, sushi restaurace, ale i nekuřácké a vegetariánské restaurace nebo pizzerie, steak house, kavárny a čajovny).

Letenky na Mraveništi (http://letenky.mraveniste.cz/) - levné letenky do celého světa

Sport na Mraveništi (http://sport.mraveniste.cz/) - portál o sportu, wellness a relaxaci v České republice. Naleznete zde různá sportovní centra a sportoviště, wellness a relaxační salony jakéhokoli zaměření od Zumby, tenisu, bedmintonu počínaje až po kosmetiku, manikůru a masáže konče.

Recepty na Mraveništi (http://recepty.mraveniste.cz/)

QWERTON FORMICA - web design - tvorba webových stránek (www.qf.cz)


Adresa

Archimedes Creative Solutions, a. s. Praha 1

11000, Praha 1 (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
0

hodnoceno 0x

  • Public Point s.r.o.

    Vyřizování veškerých záležitostí na úřadech, založení společnosti, vyřízení živnostenského povolení, stavební povolení a ohlášen...

    Praha 2, 12000
    • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz