Infopanel

Aktualizováno: 18.05.2011
Zobrazeno: 1127x

Rocket baterie, Baterie rocket, Velkoobchod baterie, Baterie velkoobchod, Korejské baterie rokket.


ARGALA s.r.o. - Baterie ROCKET

Velkoobchod Baterií ROCKET - Brno

Firma ARGALA s.r.o. má výhradní zastoupení firem ROCKET Poland Sp. z o.o. a ROCKET ELECTRIC Ltd. pro Českou, Slovenskou a Rakouskou republiku.

Polská společnost ROCKET Poland Sp. z o.o. byla založena v roce 1997, když korejský koncern převzal všechny podíly staré polské výrobny baterií, která přes desetiletí vyráběla baterie a svítilny pro trh východní Evropy. V nynější době je celý sortiment produkován v několika továrnách, které patří ROCKET ELECTRIC Ltd. nacházející se v Jižní Koreji, Thajsku a Číně.

Společnost ROCKET Poland Sp. z o.o. je zodpovědná za dovoz a opětovné rozdělení produktů značky ROCKET na domácím a evropském trhu. Naše společnost je rovněž připravena dodávat výrobky OEM těm zákazníkům, kteří mají zájem o vlastní soukromou značku. Díky vysoké kvalitě a skvělým obchodním podmínkám můžeme být pyšní na spolupráci s mnoha velkoobchody a obchodními řetězci včetně těch největších. Díky naší kvalitě jsou baterie ROCKET velice oblíbené jako zdroj energie pro dálkové ovladače známých výrobců elektronických zařízení jako je Samsung, LG nebo Western Digital.

Prvořadým cílem společnosti je také ochrana životního prostředí. To je důvod, proč všechny produkty značky ROCKET vyhovují všem evropským právním předpisům v této oblasti. Baterie ROCKET se vyznačují při vysoké kvalitě nejlepším poměrem mezi cenou a výkonem.

Nabízíme: Speciální baterie, papírové baterie, flexibilní lithiové baterie, lithiové baterie, dobíjecí baterie NiMH - AAA 1000 mAh a AA 2700 mAh, alkalické baterie - AAA - AA - C - D a 9V, baterie zinko-uhlíkové AAA - AA - C - D - 9V - 4,5V a další.Adresa

ARGALA s.r.o. - Baterie ROCKET Brno

61400, Brno (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.baterie-rocket.cz

0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek