Infopanel

Aktualizováno: 08.11.2009
Zobrazeno: 1045x

Stavebni firma praha, Stavební firmy Praha, UNIIS holding PRAHA, Art stav diskuse, Artstav.

ART STAV PRAHA, s.r.o.

Stavební firma zaměřená na výstavbu rodinných domů - Praha 4

Stavební firma nabízející tyto služby: Výstavba rodinných domů na klíč (zděných i dřevostaveb v nízkoenergetických standardech), rodinných domů do fáze hrubé stavby i tzv. "hobby standardu", projekční práce (typizované i atypické a designové individuální projekty, vše dle přání klienta), inženýring, vyřízování stavebních povolení, technický dozor staveb, vyhotovování rozpočtů.

Realizujeme domy rozličných velikostí a dispozic, od jednopodlažních 3+k.k. až po domy vícegeneračního charakteru. Většinu staveb provádíme z klasických cihelných materiálů. Provádíme také montované technologie na bázi dřevěných profilů umožňující rychlý postup výstavby. Samozřejmostí je integrace moderních, úsporných a k přírodě šetrných postupů. Máme zkušenosti i s realizací tzv. „pasivních domů“. Jako nespornou přednost vnímáme možnost dodání pouze rozšířené hrubé stavby, kdy zákazník získává možnost si stavbu dokončit ve vlastní režii. Stavíme nejen typové domy projekčních ateliérů, ale i atypické a individuální rodinné domy dle projektů jiných projektantů nebo návrhů našich vlastních architektů a přání zákazníka.

Disponujeme spolehlivou a flexibilní výrobní základnou. Při předchozích realizacích jsme vyzkoušeli a vybrali schopné pracovní skupiny i jednotlivce všech potřebných odborností a profesí. Vždy se snažíme vytvořit tým pracovníků, který je partnerem zákazníkovi po celou dobu výstavby, a který obvykle sestává ze stavbyvedoucího a zástupců jednotlivých profesí. Nad nimi stojí stavbyvedoucí lokality a technický ředitel, jež jsou garanty bezproblémového plnění zadání, resp. dodržování schválených projektových dokumentací, dodržování ČSN a norem souvisejících.


Adresa

ART STAV PRAHA, s.r.o. Praha 4

14200, Praha 4 (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.artstav.cz
0

hodnoceno 0x

 • KART spol. s r.o.

  Poskytujeme komplexní služby při správě budov a zařízení. Zajistíme obsluhu veškerých technologických zařízení, obsluhu a servis...

  Praha 4, 14300
  • 0
 • ALMA stav s.r.o.

  Stavební firma provádí kompletní stavební činnosti, zateplování objektů, zámečnické, tesařské, klempířské a kamenické práce, tak...

  Praha 4, 14000
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz