Infopanel

Aktualizováno: 17.05.2011
Zobrazeno: 1168x

Dovoz autodílů z anglie, Autodíly z anglie, Dovoz nahradnich dilu z anglie, Náhradní díly pro karavany z anglie, Auta s pravostranym rizenim na nahradni dily.


Autodíly extra

Prodej náhradních dílů - Praha 4

Prodáváme náhradní díly na automobily z naší nabídky. Kompletní motory TDI naftové - benzinové, převodovky manuální i automatické, turba, čerpadla naftová a benzinová, celé karoserie, čtvrtky i části karoserií, dveře, kapoty, nárazníky, světla, xenony, plastové kryty, nápravy, výfuky, airbagové sety, kompletní interiéry vozů, sedačky.

Dovážíme osobní automobily, motocykly, karavany, náhradní díly za výborné ceny z Anglie. Rozvoz po celé ČR. Možnost objednat konkrétní náhradní díly (agregáty, převodovky) nebo vozidlo.

Individualni dovoz vozidel z GB s pravostraným řízením. Jedná se o automobily po lehké havárii vhodné na dily či vozidla ve 100% stavu, auta jsou po technické stránce o polovinu v lepším stavu než auta dovážená z Německa, Belgie, Francie, realná kilometráž, plechařina bez koroze. Doprava do Čech zajištěna.Adresa

Autodíly extra Praha 4

14300, Praha 4 (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email


Zařazení v kategoriích

Autobazary » Praha 4 - Autobazary
0

hodnoceno 0x

  • Půjčovna autoboxů Michal Kejř

    Půjčujeme autoboxy, nákladní přívěsy (nebržděné, bržděné), autopřepravníky (na 1 a 2 auta), střešní nosiče, sněhové řetězy, děts...

    Praha 10 – Bohdalec, 101 0
    • 0


Nenalezen žádný příspěvek