Infopanel

Aktualizováno: 29.04.2010
Zobrazeno: 1449x

Nízkonákladové domy, Dřevostavby pardubice, Nízkonákladové dřevostavby, STAVOK s.r.o., Montované domy pardubice.

Stavok s.r.o.

Montované dřevostavby, nízkonákladové domy - Pardubice

Stavok s.r.o. je stavební společnost zabývajícící se pozemním stavitetelstvím, která se specializuje na dodávku a realizaci montovaných dřevostaveb na bázi dřeva a polystyrenu. Díky výborným vlastnostem této technologie si tak námi realizované domy získávají u široké veřejnosti oblibu především nízkou spotřebou energií, vysokou kvalitou vnitřního mikroklimatu, cenovou dostupností a rychlostí výstavby.

Vzhledem ke skutečnosti, že spolupracujeme s projekční kanceláří, která se specializuje na projekty z tohoto systému můžeme nabídnout nejen typové domy, ale i netypizované domy dle představ zákazníka.

Snažíme se dosáhnout standartizace vysoké úrovně našich rodinných domů v použití stavebních výplní, systému vytápění a alternativních zdrojů vytápění pro zimní období. Kombinací těchto systémů chceme našim klientům zajistit úspory jak při výstavbě, tak i provozních nákladech při jejím užívání.

Tento komplexní navzájem na sebe navazující systém přináší při výstavbě řadu předností. Systém EUROPANEL urychlí a zefektivní Vaši stavbu. Na rozdíl od ostatních technologií má tento homogenní stavební systém své stavebně-fyzikální a stavebně-ekonomické přednosti. Počínaje vysokou pevností a stálostí konstrukce přes vynikající tepelnou izolaci s absencí tepelných mostů, absolutní vzduchotěsností až k nekonečné variabilitě a různorodosti použití.

Základem pro stavební materiál systému je dřevo (OSB deska) a polystyren (EPS deska). Spojením těchto materiálů, kdy na polystyrénovou desku je z obou stran aplikovaná deska OSB vznikne konstrukční stavební prvek (panel).Teprve otvory pro instalace, způsob spojování a možnosti použití vytvářejí z jednotlivých prvků systému EUROPANEL.Adresa

Stavok s.r.o. Pardubice

53002, Pardubice (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.stavok.cz
0

hodnoceno 0x

 • Jaroslav Ježek

  Výstavba pozemních a inženýrských staveb , Instalatérské práce

  Třebechovice pod Orebem, 50346
  • 0
 • P.T.S. Transport, s.r.o.

  Silniční motorová doprava nákladní

  Hradec Králové - Slezské Předměstí, 50003
  • 0
 • Vratislav Sedmík

  Výroba zámků a kování , Výstavba pozemních a inženýrských staveb

  Lochenice, 50302
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz