Infopanel

Aktualizováno: 11.08.2010
Zobrazeno: 693x

česko francouzská cestovní agentura, Incomingová agentura praha, Avant-garde cestovni kancelar praha, Cestovní agentury zaměstnání praha, Francouzská incomingová agentura praha.


Avantgarde Prague s.r.o.

Cestovní incomingová agentura - Praha 1

Jsme mladá česko-francouzská cestovní agentura se sídlem v Praze zajišťující turistické služby v České republice, a to zejména pro frankofonní klientelu. Můžete se na nás obrátit buď při přípravě vašeho pobytu nebo přímo na místě. Díky našim znalostem a zkušenostem Vám navrhneme ideální řešení návštěvy Prahy i jiných destinací v České republice.

Nabízíme Vám komentované prohlídky Prahy, mimopražské výlety, rezervaci ubytování a různé druhy transferů, zajištění kulturního programu, večeře ve stylové restauraci i tradiční české hospodě, praktické informace všeho druhu a mnoho dalších služeb. Mezi největší projekty, které jsme v nedávné době zrealizovali a tim rozšiřili možnosti na turistickém trhu v Praze, je spuštění projektu Digitalního pražského průvodce. Obsah je volně k dispozici zde: Pražský GPS digitální průvodce.

Na přání Vám vypracujeme podrobnou nabídku s kompletním programem pobytu - pro individuální klienty, skupiny či firmy. Zajistíme Vám vstupenky na operu i soukromý koncert, návštěvu uměleckého ateliéru, konferenci i galavečer.Adresa

Avantgarde Prague s.r.o. Praha 1

11000, Praha 1 (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.avantgarde-prague.cz
GPS 50°5'18.927"N, 14°25'8.825"E

0

hodnoceno 0x

 • Concorde Group, s.r.o.

  #PP=0 , Zprostředkování nespecializovaného velkoobchodu , Činnost cestovních kanceláří

  Praha 1 - Josefov, 11000
  • 0
 • Globtour Praha, s.r.o.

  Prodej zboží (potravinářské a průmyslové zboží, odívání, nábytek, klenoty, stavebniny, suroviny, stroje a strojírenské celky, zd...

  Praha 1, 11000
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek