Infopanel

Aktualizováno: 12.04.2008
Zobrazeno: 4063x

Selské schody, Schody a schodiště, Ocelové schody, Ocelové schodiště, Schody.

AZ schody

Schody,schodiště celodřevěná,ocelová,kombinovaná - AZ schody - Chomutov

Výroba, projekce a montáž schodišť klasických, točivých a segmentových. Schody celodřevěné, ocelové (nerez kov) i kombinované. Realizovaná schodiště: rodinné domy i byty, městská rozhledna, historická věž, stylové selské stavení, průmyslová hala. Stavební pouzdra a posuvné systémy.

Dlouhou řadu let spolupracujeme s předními českými výrobci schodišť. Dodáváme na trh výrobky jejich, i naší vlastní produkce. Poskytujeme komplex služeb, od zpracování cenového a grafického návrhu, poradenství, přesného zaměření prostoru u zákazníka, až po vlastní dodávku a montáž schodiště na místě určení.

Za dobu existence jsme zrealizovali stovky schodišť, převážně v interiérech rodinných domů. K dalším realizacím ale patří i taková schodiště, jako na městskou rozhlednu, historickou věž, do stylového selského stavení, průmyslových hal apod.. Účastnili jsme se rovněž výstavby obytných komplexů v příměstských lokalitách v okolí Prahy, kde jsme dodali více jak 130 ks celodřevěných schodišť.


Adresa

AZ schody Chomutov

43001, Chomutov (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.schodiste-schody.cz
www.schody-az.cz
5

hodnoceno 1x

 • ing. Valerij Kulacký Vallis

  Výroba tesařská a výroba dřevostaveb vč. prvků pro montované stavby , Ostatní maloobchod v nespecializovaných prodejnách...

  Chomutov, 43003
  • 0
 • Petr Dinda

  Výroba stavebně truhlářská a tesařská , Ostatní činnosti související s tiskem

  Chomutov, 43001
  • 0
 • Skan Holz Jirkov, s.r.o.

  truhlářství, Koupě a prodej zboží

  Jirkov, 43111
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz