Infopanel

Aktualizováno: 24.03.2011
Zobrazeno: 1811x

Hrnky se znamením zvěrokruhu, Polštáře se znamením, Polstarky se znamenim zverokruhu, Hrnky se znamením, Keramické hrnky se znamením.

babsulka

Dárkového zboží se znamením zvěrokruhu - Horní Slavkov

Prodej dárkového zboží s motivem znamení zvěrokruhu. Najdete zde zboží, které určitě potěší Vaše nejbližší. Jako jediní vlastníme Autorská práva na kolekci obrázků
s motivem DĚTSKÉ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU. Věříme, že se Vám naše nabídka zboží s tímto motivem bude líbit a bude se i nadále rozšiřovat.

Keramický HRNEK s dětským znamením zvěrokruhu.
Rozměry hrnku - výška 9,5 cm - průměr 8 cm. Obsah : cca 300 ml. Oboustranný potisk. Vhodný tedy i pro Leváky. Myčka nádobí - ANO. PUZZLE A5 (24 dílků), PUZZLE A4 (70 dílků) se znamením zvěrokruhu. Ražba a potisk na kvalitní karton.

Kvalitní MAGNETKY se znamením zvěrokruhu o rozměru 9x9 cm.Povrch magnetky je vysoce odolný kapalině i teplotě , jádro tvoří tvrdý karton a spodní strana je celá z magnetického materiálu. Potisk je zhotovený sublimační technologií. Kvalitní potisk je uvnitř materiálu ne na povrchu. Vysoká odolnost proti poškrabání,barevná stálost a vysoký lesk magnetek.

POLŠTÁŘ se znamením zvěrokruhu s povlakem vysoké kvality v příjemném hladkém a provedení. Potěšte vaše nejbližší originálním dárečkem. Polštář má rozměry cca 38 x 38 cm, vnitřní polštářek má výplň z polyesterových silikonizovaných vláken. Povlak na polštář má zapínání na zip a je bílé barvy ze 100 % polyesteru. Praní naruby při 40°C a žehlení doporučeno též naruby. Tisk je velice stálý a odolný. Nabízíme možnost oboustranného potisku za příplatek.

PODLOŽKY pod PC myš se znamením zvěrokruhu. Velmi kvalitní, hladký a odolný povrch, který zabezpečí bezproblémové vedení jakékoli myši, ať již historickou mechanickou nebo optickou či laserovou. Rozměry: Ø 20cm, tloušťka 3 mm. Materiál: 100% polyester ve velmi jemném provedení jemný, měkký, pěnový, gumový 3mm podklad.


Adresa

babsulka Horní Slavkov

35731, Horní Slavkov (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkybabsulka.eshop-zdarma.cz
0

hodnoceno 0x

 • Párty stany

  Prodáváme a pronajímáme párty stany, pagody, haly, expresní stany a prodejní stánky. Párty stany můžeme po domluvě vybavit osvět...

  Pernink, 36236
  • 0
 • HGM bizuterie

  Firma byla založena v roce 2014 se zaměřením na internetový prodej kvalitních šperků a bižuterie široké veřejnosti v České repub...

  Karlovy Vary, 36005
  • 0
 • Güschu - těsnící technika, s.r.o.

  E_shop pro všechny zájemce o kvalitní, certifikovaná a vysoce spolehlivá průmyslová těsnění. Vysokotlaká přírubová těsnění, pro ...

  Ostrov, 36301
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz