Infopanel

Aktualizováno: 24.09.2008
Zobrazeno: 2425x

Hlídání dětí České Budějovice, Hlídání dítěte české budějovice, Skolicka sovicka, školička sovička české budějovice, školička české budějovice.

Bc. Zuzana Fraňková - Školička Sovička

Příprava do školy, hlídání dětí - České Budějovice

O Vaše ratolesti se postaráme ve Školičce sovičce v Českých Budějovicích. Hlídáme děti od miminek. Nabízíme jak pravidelné, tak jednorázové hlídání u nás v herně nebo ve Vaší domácnosti.
Máte předškoláka? Chcete ho připravit do školy co nejlépe? I v tom Vám Školička sovička pomůže. Příprava do školy probíhá formou kurzů (max.6 dětí) které jsou zaměřeny na všeobecný přehled dítěte a dále také na smyslové vnímání, rozvoj osobnosti, řeči, obratnosti, kresby, logického myšlení, interdisciplinárního chápání a v neposlední řadě příprava dítěte na zápis do 1. třídy.
Výukový program probíhá formou hry a zábavného učení a bude přizpůsoben individuálním potřebám dětí v kurzu. Pro výuku budou využity nejrůznější interaktivní a didaktické pomůcky, dále pak logopedické a grafomotorické cvičení.


Adresa

Bc. Zuzana Fraňková - Školička Sovička České Budějovice

37011, České Budějovice (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.skolickasovicka.cz
0

hodnoceno 0x


Vložil: anonym
Datum: 03.03.12 16:25
Milá Zuzko, chtěla jsem se vás zeptat zda-li Školička SOVIČKA bude letos pořádat letní tábor pro děti? Byli jsme s Vámi na táboře v Hořicích, na Štědroníně a holky byly nadšené. Prosím můžete-li zašlete informace na můj e-mail [email protected] Děkuji za všechny ( Leni Hálovou, Niky Ladmanovou a Eli Sedlářovou ). S pozdravem Radka Hálová
MAXportal.cz