Infopanel

Aktualizováno: 15.01.2014
Zobrazeno: 655x

Obklady na bolavá záda, Obklad na bolavá záda, Bolava zada ostrava, Co na bolava zada-diskuze, Cvičení na bolavá záda Ostrava.

Bolava-zada.eu - vše pro Vaše bolavá záda

Masáže, koupele a další terapie pro pomoc při bolestech zad - Ostrava - Poruba

Naší klíčovou myšlenkou je nakombinovat jednotlivé terapie (masáže, koupele, obklady, zábaly, uvolňovací techniky a cvičení) individuálně podle potřeb každého klienta. Vhodnou kombinací terapií šitých na míru lze dosáhnout mnohem lepších výsledků než aplikací jednotlivých terapií. Je proto velmi důležité pochopit, co mi říká mé tělo, a podle toho se zařídit.

Jak může vypadat návštěva v našem studiu?
Na úvod si spolu vždy budeme povídat. Jaké máte potíže, v případě, že už jste něco vyzkoušeli, co z toho pomohlo a co ne... A samozřejmě nezůstane bokem ani způsob Vašeho života. Tady je totiž většinou ten zakopaný pes. Pokud se budeme snažit odstranit jen vnější projevy ve fyzickém těle, může se nám snadno přihodit, že příčinu problému budeme pořád potlačovat, až se projeví někde jinde a mnohem horším způsobem.

Bude následovat výběr terapií podle Vašich potřeb a požadavků. Jestli Vám pro úvodní relaxaci a uvolnění vyhovují lépe koupele nebo spíše některý z obkladů, jakou bylinku zvolit, nebo raději bahno z mrtvého moře, nebo rašelinu... Výběr produktů zohledníme také podle typu Vaší pokožky a momentálního psychického rozpoložení.
Asi nejdůležitější složkou celého Vašeho balíčku bude cvičení. Pro naše účely je nejvhodnější formou metoda SM - systém, cvičení, které není jen preventivní, ale především léčebné. Na základě úvodního vyšetření svalů sestavíme podrobný plán cvičení a průběžně budeme zaznamenávat Vaše pokroky.

Všechny prováděné terapie jsou velmi účinné a prověřené a jejich kombinací lze dosáhnout opravdu vynikajících výsledků. Nejvíce ovšem záleží na Vašem odhodlání a Vaší trpělivosti. Terapie je možné darovat také jako dárek ve formě slevového kuponu. Pro bližší informace nás můžete kontaktovat telefonicky (+420 602 603 162) nebo e-maiAdresa

Bolava-zada.eu - vše pro Vaše bolavá záda Ostrava - Poruba

70800, Ostrava - Poruba (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.bolava-zada.eu
0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz