Infopanel

Aktualizováno: 25.07.2009
Zobrazeno: 2172x

C a f manufacturing, Manufacturing velim, Muck truck, Stavební kolečko s pohonem, C & F Manufacturing.


C & F Manufacturing, s.r.o.

Výroba a prodej motorizovaného kolečka muck-truck - Velim

Výroba a prodej motorizovaného kolečka muck-truck se čtyřtaktním motorem Honda GXV 160, 5,5 HP, 4 rychlostmi vpřed, 1 vzad; maximální rychlost 5,8 km/hod, nosnost 250 kg, šířka 75 cm. Vyrábí se v České republice ve Velimi. Nevyžaduje zpevněný terén, je vhodné pro stavební a zemní práce či úpravy zahrad a zemědělství. Poradí si ve svahu do 30° a vyjede i po schodech. Projede 80 cm širokými dveřmi. Prostřední malá kolečka přenášejí pohon z přední nápravy na zadní.
Příslušenství:
Plošina je perfektní pro přepravování nákladů, které nelze snadno převážet v korbě. Protože sedí nad koly, je možné snadno přepravovat i předměty, které přesahují šířku plošiny. Můžete tak snadno přemístit např. větší nádoby, pytle se zeminou apod.

Nástavce na zvýšení stěn korby kolečka se připevní ke standardní korbě. Zvýší se tím její objem o 30%, což oceníte při přepravování objemnějších nákladů, např. zeminy, kompostu, hnoje, materiálu k mulčování, ostříhaných větví z živého plotu, dřeva apod.

Sněžný pluh se připojuje před korbu. Je ideální k odstraňování sněhu z cest a úzkých chodníků. Lze ho použít i ke srovnávání terénu. Radlici je možné zvednout pro lepší manévrovatelnost a lze ji natočit, abyste mohli odhrnovat sníh v požadovaném směru.

Nakládací rampa masivní konstrukce, kterou tvoří dvě části o délce 185 cm, umožňuje bezpečné vyklopení nákladu do vany nebo korby nákladního auta. Jeden člověk ji sám snadno sestaví přímo na místě. Nakládací rampa se přepravuje složená.

Závěsné zařízení se připevní místo korby. Je možné použít ho k tahání přívěsných vozíků, karavanů nebo lodí. Utáhne až 2,5 t přívěsy.

Vysavač je vybaven dvoutaktním benzínovým motorem Kawasaki, který vytvoří vakuum ve velkém zásobníku.Adresa

C & F Manufacturing, s.r.o. Velim

28101, Velim (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.muck-truck.cz

0

hodnoceno 0x

 • Antonín Libich

  Kování, lisování, ražení, válcování, protlačování kovů, prášková metalurgie

  Rostoklaty, 28171
  • 0
 • Jiří Ovčinikov

  Kování, lisování, ražení, válcování, protlačování kovů, prášková metalurgie , Ostatní činnosti, j. n.

  Oleška, 28162
  • 0
 • Miroslav Svoboda kovář, zámečník-

  Kování, lisování, ražení, válcování, protlačování kovů, prášková metalurgie , Výroba zámků a kování

  Kouřim, 28161
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek