Infopanel

Aktualizováno: 16.04.2012
Zobrazeno: 2002x

Restaurace u kotvy kralupy, Restaurace kotva kralupy, Restaurace kotva kralupy nad vltavou, U kotvy Kralupy, Café restaurant kotva kralupy nad vltavou nábřeží j. rysa.


Café Restaurant Kotva

Restaurace Kotva s terasou na břehu Vltavy - Kralupy nad Vltavou

Přijďte zakotvit do restaurace na břehu Vltavy a pochutnat si na výborném jídle v příjemném prostředí s rodinnou atmosférou. A nebo jen tak posedět na terase s výhledem na řeku a vychutnat si kávu Longberry z místní rodinné pražírny s některým z našich domácích dezertů či výborná vína z kolekce Františka Zapletala. Veškeré pokrmy jsou připravované bez použití polotovarů a umělých dochucovadel, preferujeme sezónní suroviny a regionální dodavatele. Ručíme za to, že všechny ingredience jsou čerstvé a kvalitní. Každý den výhodná denní nabídka, obědové menu. Pořádáme různé tématicky zaměřené kulinářské akce, např. Zvěřinové menu, Mořské plody, Zabijačka... Restaurace je vhodná i k pořádání různých oslav, setkání, rodinných i firemních akcí, třídních srazů a svateb.



Adresa

Café Restaurant Kotva Kralupy nad Vltavou

27801, Kralupy nad Vltavou (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.caferestaurantkotva.cz

5

hodnoceno 1x

 • Michal Fuchs

  Opravy a údržba motorových vozidel (kromě motocyklů) , Restaurace

  Kostelec nad Labem, 27713
  • 0
 • Milan Trejbal

  Maloobchod v nespecializovaných prodejnách , Restaurace

  Mělník, 27601
  • 0
 • OSKAR restaurant - klub - bistro NERATOVICE

  Stylová restaurace,klub a bistro s českou i mezinárodní kuchyní včetně vlastních specialit. Denně připravujeme obědové menu. Toč...

  Neratovice, 27711
  • 4
  Hodnocení: 4(1x)


Nenalezen žádný příspěvek