Infopanel

Aktualizováno: 11.04.2013
Zobrazeno: 3565x

Jednodenní zájezdy z brna, Jednodenní poznávací zájezdy z Brna, Ing. lenka malíková ck, V-tour cestovní kancelář brno stránice údolní, Jednodenní zájezdy brno.

Cestovní kancelář Zájezd, Ing. Lenka Malíková

Poznávací zájezdy z Brna, jednodenní i vícedenní - Šlapanice

Zájezdy z Brna, jednodenní, vícedenní, Německo - Orlí hnízdo, královské jezero, Maďarsko - termální lázně Györ a Budapešť, Polsko - Krakov, solné doly Vělička a Osvětim, Rakousko - Vídeň, údolí Wachau, Salzburg.

Na našem webu naleznete zájezdy s odjezdy z Brna. Nejčastěji jezdíme do Rakouska, kde navštěvujeme města, městečka, kostelíky, opatství, obdivujeme architektonické památky, spojíme zájezd s výletem lodí, ale také rádi zavítáme do přírody za turistikou. Cílem častých jednodenních i vícedenních zájezdů je Maďarsko, které nabízí široký výběr termálních lázní. Perfektní příležitost k relaxaci v každém ročním období. Lázně jsou vhodné téměř pro každého a jejich termální vody mají prokázaný léčivý účinek.

Každému doporučujeme výlet do polského Krakowa, buď jako adventní zájezd, nebo kdykoliv během roku. Kousek od Krakova jsou solné doly ve Věličce, památka chráněná UNESCO. Neměli bychom zapomenout také zájezd do Osvětimi (německy Auschwitz), kde se nachází památník obětí ze 2. světové války. Pokud máte rádi pohodové zájezdy, tzv. pohodovky - můžeme doporučit plavbu lodí údolím Wachau, nebo návštěvu císařského městečka Baden u Vídně a jeho lázní.

Přírodu obdivujeme také na hitlerově Orlím hnízdě, které pořádáme pravidelně v letních měsících v několika variantách. Vyberte si jednodenní zájezd na Orlí hnízdo v kombinaci s Královským jezerem, Salzburgem, solnými doly Berchtesgaden nebo termálními lázněmi Watzmann. Nádherné fotografie pořídíte na zájezdu na Alpská jezera. Zájezd je spojen s návštěvou Salcburku nebo projížďkou lodí po Královském jezeře.


Adresa

Cestovní kancelář Zájezd, Ing. Lenka Malíková Šlapanice

66451, Šlapanice (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.ck-zajezd.cz
0

hodnoceno 0x

 • ing. Jaroslav Raab, CSc. - Galatea

  Koupě a prodej zboží, provozování cestovní kanceláře, zprostředkovatelská činnost

  Brno - Řečkovice, 62100
  • 0
 • ing. Libor Chytilek

  Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách j. n. , Činnost cestovních kanceláří

  Brno - Židenice, 61500
  • 0
 • JP Travel, s.r.o.

  Provozování cestovní kanceláře

  Brno-střed - Veveří, 60200
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz