Infopanel

Aktualizováno: 07.11.2012
Zobrazeno: 859x

Chase art, Chaseart, Reklamní agentura břeclav, Reklamní agentura břeclav chase - art.


Chase art s.r.o.

Reklamní agentura - Břeclav

Chase art s. r. o. je reklamní agentura se sídlem v Břeclavi, jejímž základním kapitálem je know-how tvořené lidmi s dlouholetou praxí v oboru reklamy a fotografie na profesionální úrovni. Naše nabídka sahá od reklamní koncepce, strategie a její vizualizace, přes média, public relations a direct mail, až po veletržní prezentace.

Jsme reklamní agentura šitá na míru všem, kteří hledají nové cesty, jak úspěšně zvýšit prodej svých produktů či povědomí o značce. Dále nabízíme práce profesionální tiskárny v oblasti rychlého malonákladového tisku, ale i velkoobjemová a velkoformátový tisk. Ve vlastních prostorách máme rovněž profesionální fotoateliér se špičkovou zábleskovou technikou. Fotoateliér je vhodný pro klasické focení dětí, rodin, svateb apod. až po profesionální modeling. Fotoateliér má vynikající dispozici i pro focení reklamní fotografie produktů. Součástí fotoateliéru je vlastní tiskárna fotografií.

Na malé formáty i velké množství používáme minilab, pro tisk velkoformátových fotografií používáme tiskárnu Epson. Základní filozofií fotoateliéru je vyfotografovat daný objekt v interiéru či exteriéru, provést profesionální retuš a výsledné fotografie vytisknout ve špičkové kvalitě v neomezeném formátu a množství popřípadě nakašírovat či zalaminovat.Adresa

Chase art s.r.o. Břeclav

69002, Břeclav (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.chaseart.cz

0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek