Infopanel

Aktualizováno: 11.09.2008
Zobrazeno: 1290x

Chaty s bazénem, Chata s bazénem, Sauny v Jeseníku, Chata se saunou, Chata se saunou jeseníky.

Chata Jesanka

Nadstandartně vybavená chata se saunou a bazénem v Jeseníku - Lipová Lázně

Chata Jesanka se nachází v chatové osadě Bobrovník, 2 km od města Jeseník, směr Lipová-lázně. K chatě vede betonová komunikace v zimě odhrnovaná technickými službami, parkovat lze přímo u chaty. Chata se nachází na velkém pozemku, který je zatravněn. K chatě náleží soukromý bazén o rozměrech 10×4×1,7 m, který mohou rekreanti bezplatně využívat, stejně jako i saunu, která je přímo v chatě.

Malebné prostředí Jeseníků umožňuje celou řadu aktivit pro letní i zimní sporty a turistiku. V blízkém okolí je množství horských turistických a cykloturistických tras, zatopené lomy, rozhledna, jeskyně aj. Nejbližší sjezdovka je 2 km od chaty a 10 km od chaty jsou vysokohorské sjezdovky na Červenohorském sedle, Ramzové a Petříkově. Všechny sjezdovky nabízí noční lyžování a jsou dle potřeby uměle dosněžovány.

Sauna Umístění chaty v lázeňské oblasti (v blízkosti se nacházejí Lázně Jeseník a Lázně Dolní Lipová) přináší výhody v tom, že v okruhu 2 km se nacházejí veřejně přístupná zařízení pro rekreaci a volný čas, např. 2 kryté bazény, 3 tenisové kurty, 2 areály pro výuku jízdy na koni, půjčovny horských kol a lyží, minikáry, stylové restaurace, diskotéky, vyhlídkové lety, přírodní koupaliště, minigolf, kuželna, kulečník, dvoje lázně s možností rehabilitací, koupelí a masáží a bruslařský stadion. 200 m od chaty je stylová Koliba.
Koupelna Ložnice

Chata má kapacitu 8 lůžek ve 3 pokojích. Je zde plně vybavená kuchyně, lednice, mrazák 50 l, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, el. sporák, nádobí, příbory. V chatě je nová koupelna a WC.

Vnitřní vybavení chaty je nadstandardní. Podlaha je zcela kryta koberci, jsou zde dvě televize, z toho jedna stereo, přehrávač DVD a digitální satelit. Lůžkoviny a povlečení poskytujeme. Teplá voda je ohřívána v el. bojleru 120 l. Vytápění je elektrickéAdresa

Chata Jesanka Lipová Lázně

79001, Lipová Lázně (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.jesanka.wz.cz
0

hodnoceno 0x

 • Jiří Juřena Penzion Slezský dům

  Restaurace , Ostatní sportovní činnosti

  Jeseník, 79001
  • 0
 • Marek Schromm

  Poradenství v oblasti podnikání a řízení , Ostatní sportovní činnosti

  Jeseník, 79001
  • 0
 • Squash Club 2000

  Squash Club,Ubytování v nových 2-4 lůžkových pokojích s vlastními koupelnami, TV a minikuchyňkami,Provoz sportovních areálů a st...

  Jeseník, 79001
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz