Infopanel

Aktualizováno: 19.07.2010
Zobrazeno: 1008x

Masáže Lipence, Masaz lipence, Coco palm, masáže, Cocopalm masáž diskuze, čokoládová masáž butovická.

Coco Palm

Čokoládová masáž, masáž lávovými kameny - Praha

Masážní a relaxační studio Coco Palm Praha nabízí procedury jako je čokoládová masáž, ajurvédská masáž, masáž lávovými kameny, lifting obličeje, banánový zábal a další typy masáží.

Osvoboďte se od napětí a úzkostí rušného životního stylu v masážním a relaxačním studiu Coco Palm v Praze. Je dobře známo, že masáž silně podporuje zdraví a kondici, posiluje činnost těla a mysli, ale také uvolňuje celkové napětí. Masáže uklidňují, uvolňují a povzbuzují. Pomohou Vám odstranit únavu, napětí a stres. Masážní procedury významně zlepšují krevní oběh a pomáhájí odstranit například problémy studených nohou a rukou a ztuhlost kloubů. Uklidňují mysl a dokážou předcházet návalům úzkosti, postupně Vám také pomáhají zlepšovat celkovou náladu.

Dopřejte si relaxaci ve studiu Coco Palm Praha. Nabízíme širokou škálu masáží, procedur a exkluzivních ošetření pleti. Na našich webových stránkách naleznete ceník všech nabízených služeb a také možnost objednat si dárkový poukaz, který se jistě stane vítaným dárkem.

Masáže a procedury v Coco Palm Praha
- AJURVÉDSKÁ MASÁŽ plosek nohou tibetskou miskou, aktivující energetické body na ploskách nohou a především uvolňující lymfatický systém. Masáž je vhodná při otocích dolních končetin a celulitidě.
- ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ a zábal patří mezi exkluzivní ošetření pleti čokoládovou směsí. Celou proceduru zahájíme peelingem z cukrové třtiny nebo kávy. Poté následuje vysoce příjemný a relaxační čokoládový zábal a dále jemná čokoládová masáž. Pleť je po masáži hebká, jemná a vyživená.
- MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY je vysoce relaxační a terapeutická. Masáž teplými kameny stimuluje energetická centra, navrací energii, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Masáž lávovými kameny napomáhá detoxikaci organismu, ať už se jeAdresa

Coco Palm Praha

158 0, Praha (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email

Zařazení v kategoriích

Ostatní » Praha 5 - Ostatní
0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz