Infopanel

Aktualizováno: 25.03.2011
Zobrazeno: 1226x

Prodej sro brno, Prodej firem brno, Prodej rade made společnosti brno, Prodej společností brno, Firma Home Brno.


COMPANY HOME

Prodej společností s.r.o., poskytování sídla pro firmy - Brno

Společnost COMPANY HOME nabízí svým klientům prodej společností s ručením omezeným, ať už se jedná o tzv. ready-made společnosti (nově založené společnosti za účelem prodeje), či společnosti s několikaletou podnikatelskou historií.

COMPANY HOME nabízí i možnost objednání společnosti na klíč, kdy je nová společnost založena dle konkrétních požadavků klienta. Ve všech variantách se tak snaží šetřit klientův čas i prostředky nezbytné pro všechny potřebné úkony.

Další naši prioritní činností je poskytování sídla společnostem, které jsme v současné době schopni zajistit již na třech různých adresách, a to jak pro Brno-město, tak i pro Brno-venkov. Společně s touto činností je pak spojeno i množství různých služeb, které jsme schopni zajistit dle přání klienta (tj. přebírání pošty, přeposílání, administrativa, účetnictví atd.).

V neposlední řadě zajišťujeme zprostředkování odkupu společností, kdy po oslovení majitelem společnosti nabídneme jeho společnost naší klientele.Adresa

COMPANY HOME Brno

61200, Brno (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.companyhome.cz
GPS 49°13'32.099"N, 16°35'48.816"E

5

hodnoceno 1x

 • Brno Business Service, s.r.o.

  zprostředkovatelská činnost

  Brno-Královo Pole - Ponava, 60200
  • 0
 • Medema, s.r.o.

  - zprostředkovatelská činnost, obchodní živnost - Koupě a prodej zboží

  Brno-střed - Staré Brno, 60200
  • 0
 • Stavcom - HP, a.s.

  zprostředkovatelská činnost, obchodní živnost - Koupě a prodej zboží, provádění staveb včetně jejich změn, udržování prací na ni...

  Brno-střed - Brno-město, 60200
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek