Infopanel

Aktualizováno: 25.02.2013
Zobrazeno: 958x

Plastová žumpa praha žižkov, Kvalitni a spolehlive čov, Výrobky plnící funkci stavby čov, žumpa praha žižkov.

ČOV Water Expert s.r.o.

Výroba čistíren odpadních vod, jímky, žumpy, šachty - Praha 3 - Žižkov

Společnost ČOV Water Expert s. r. o. se zabývá v oboru čistíren odpadních vod a jiných plastových výrobků. Její záměr je poskytovat klientům široký sortiment kvalitních výrobků a služeb tak, aby byly produkty dodány přesně na míru a v co nejkratším termínu.

Zabýváme se již více než deset let vývojem a výrobou čistíren odpadních vod BS. Mezi naše produkty patří plastové nádrže na vodu, jímky, žumpy a vícekomorové septiky, protipožární nádrže, zemní filtry, přečerpavací stanice pro tlakovou kanalizaci, dodáváme čerpadla pro veškerá použití, vodoměrné šachty, vsakovací šachty a atypické plastové výrobky dle požadavků zákazníka.

Provádíme projekční práce ve vodohospodářství, máme oprávnění pro provádění technických revizí vodních děl a snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům. Mottem společnosti ČOV Water expert s. r. o. je nabízet kvalitní služby, spolehlivé a ověřené výrobky, které budou plnit svou funkci mnoho let. Za celou dobu působení jsme dodali více než 2000 plastových výrobků.


Adresa

ČOV Water Expert s.r.o. Praha 3 - Žižkov

13000, Praha 3 - Žižkov (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.COVexpert.cz
0

hodnoceno 0x

 • Omega-Teplotechna Praha, a.s.

  Prodej zboží, poradenská činnost v oblasti stavebnictví, obstaravatelská činnost v oblasti stavebnictví, provádění staveb včetně...

  Praha 3 - Vinohrady, 13000
  • 0
 • Pracovní verze, a.s.

  - zprostředkování obchodu a služeb - projektová činnost ve výstavbě - výroba, obchod a služby - architektonické práce...

  Praha 3 - Žižkov, 13000
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz