Infopanel

Zobrazeno: 2400x

Zlatnictví pěkník, Zlatnictví michálkovice, Zlatnictvi ostrava michálkovice, Zlatnictví ostrava, Zlatnictvi Pěknik Ostrava.

Ctirad Pěkník Zlatnictví

Ctirad Pěkník Zlatnictví Ostrava - Michálkovice

 • - Povrchová úprava a zušlechťování kovů
 • - Výroba klenotů a příbuzných předmětů j. n.

Adresa

Ctirad Pěkník Zlatnictví Ostrava - Michálkovice

71500, Ostrava - Michálkovice (ukázat na mapě)

Zařazení v kategoriích

Klenoty » Ostrava,město - Klenoty
5

hodnoceno 1x

 • Anna Jozková Zlatnictví

  Povrchová úprava a zušlechťování kovů , Výroba klenotů a příbuzných předmětů j. n.

  Ostrava - Vítkovice, 70300
  • 0
 • Břetislav Bulava Zlatnictví BB

  Výroba klenotů a příbuzných předmětů j. n. , Ostatní podnikatelské činnosti j. n.

  Slezská Ostrava, 71000
  • 5
  Hodnocení: 5(1x)
 • Miroslava Wengřínová

  Kování, lisování, ražení, válcování, protlačování kovů, prášková metalurgie , Výroba klenotů a příbuzných předmětů j. n....

  Ostrava - Mariánské Hory, 70900
  • 0

Vložil: dagmar chmelova
Datum: 01.03.13 23:05
Dobrý den dovolují se vám nebo spis tobě se připomenout. Kdysi je to již dost let, jsme se znali pres naše děti Martinu a Kamila. Od te doby se hodně změnilo, já se rozvedla, znovu vdala. Ale i tak na vas občas vzpomínám. Jelikož čekáme od Martiny holčičku, moje druhé vnouce a sice az v USA chtěla bych jim dat nějaký hezky šperk. Martina projevila přání o zlaté náušnice s českým granátem. Jelikož nemám moc důvěru ve zlatnictví v Praze, přála bych si šperk od vas, jelikož vas zname, tudíž vám důvěřují. Představují si nausnicky ze zlata, mohlo by byt i bílé a s českým granátem a sice ze by to byly nausnicky pro budoucí vnučku a stejně i pro Martinu. Aby to měly holky na krtiny stejně. Ctirade pamatujes se na me? Co dělá Dáša? Rada bych vas někdy viděla.můj telefon je 739202217. Třeba za volej nebo Dáša a nebo napište, zda li byste mi mohli zakázku vytvořit. Do USA odjíždím k porodu 14.5. Ted se jmenuji Chmelová ale byla jsem Hruskova. S Jirkou jsme v dobrých vztazích. Zdravím Dáša koukam ze to píší do příspěvků, ale nějak jsem se nemohla dopracovat do tvého mailů.
MAXportal.cz