Infopanel

Aktualizováno: 27.01.2014
Zobrazeno: 1648x

Svatební cukroví brno venkov, Cukroví kuncovi, Dorty kuncovi, Svatební koláče prodej brno, Svatební cukroví brno.

Cukroví Kuncovi Brno

Dorty, svatební cukroví, koláčky, chlebíčky - Kuncovi - Brno - Maloměřice

Cukrářská výroba a studená kuchyně Kuncovi“ sídlící v Brně – Maloměřicích, na ulici Hádecká 8. Naše cukrářská výroba s tradicí více jak dvě desetiletí Vám poskytne širokou nabídku cukrářských produktů (dorty, mini zákusky, čajové pečivo, svatební koláčky, atd.) vyráběných ručně z klasických surovin (mouka, cukr, vejce, máslo, ořechy, šlehačka, atp.), abychom tak dosáhli co nejlepší kvality a chuti našich výrobků, podle osvědčených receptur, ale nebráníme se ani novějším trendům v cukrářské výrobě. Při objednávání klademe důraz na individuální přístup a snažíme se Vám maximálně vyhovět, proto je možné například dort zhotovit podle Vámi donesené předlohy, popřípadě Vámi osvědčeného receptu; po domluvě nabízíme i některé bezlepkové a dia výrobky.

Nabídku jsme také rozšířily o studenou kuchyni (chlebíčky, jednohubky, kanapky, obložené mísy, atd.), kde se snažíme dosáhnout nejen lákavého vzhledu, ale i pestré chuti přizpůsobené přání zákazníka, jak výrobou rozmanitých pomazánek podle druhů produktu, tak nákupem co nejchutnějších surovin. Rozšířením se tak snažíme šetřit Váš čas díky možnosti objednání cukrárenských i slaných produktů naráz a tak kompletněji uspokojit Vaše chutě a přání. Jsme tak ideální volbou pro Vaše svatby (balíme výslužky; pečeme svatební koláčky), narozeniny, křtiny, promoce, Vánoce (čajové pečivo), Velikonoce (velikonoční beránek) a mnohé další příležitosti. Vše jsme schopni vyrobit v malém i větším množství.


Adresa

Cukroví Kuncovi Brno Brno - Maloměřice

61400, Brno - Maloměřice (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.cukrovi-kuncovi.cz
GPS 49°13'17.201"N, 16°38'44.959"E
0

hodnoceno 0x

 • ADC holding, a.s.

  #PP=0 , Velkoobchod s cukrem, čokoládou a s cukrovinkami , Ostatní maloobchod v nespecializovaných prodejnách

  Brno-střed - Veveří, 60200
  • 0
 • CBB pro, s.r.o.

  obchodní živnost - Koupě a prodej zboží, výroba mražených potravinářských výrobků, ubytovací služby v ubytovacích zařízeních v k...

  Brno-střed - Brno-město, 60200
  • 0
 • Famosa, s.r.o.

  Obchodní živnost - Koupě a prodej zboží, Zprostředkovatelská činnost, Poradenská činnost v oblasti obchodu

  Brno-střed - Staré Brno, 60300
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz