Infopanel

Aktualizováno: 27.01.2010
Zobrazeno: 1565x

Střechy lidečko, LIDEČKO STŘECHY, Cova strechy, Cova-strechy.cz lidečko, David Milt.

David Milt - COVA - střešní systémy

Střechy na klíč, půjčovna lešení, prodej střešních doplňků Lidečko - David Milt - COVA - střešní systémy - logo

Střechy na klíč, půjčovna lešení, prodej střešních doplňků - Lidečko

O společnosti:
Pokud nechcete pouze střechu, ale potřebujete komplexní střešní systém, pak je tu právě pro vás firma COVA. Dodáváme střešní produkty té nejvyšší kvality. Spolupracujeme s nejlepšími světovými koncerny.

Mezi naše partnery patří například Thyssen Krupp, Arcelor, U.S. Steel, Norks Hydro Asa. Tyto společnosti se pyšní dokonalým zpracováním svých produktů a používáním vysoko kvalitní oceli.

Můžete si tedy být jisti, že střešní systémy od nás vydrží. Jsme výrobně-obchodní společností. Dodáváme zboží nejen velkým odběratelům, ale i jednotlivcům. Na Moravě jsme navíc schopni zajistit kompletní realizaci střešních systémů. Pokud tedy máte zájem o komplexní celkové řešení Vaší střechy, neváhejte a kontaktujte nás. Zajistíme pro Vás výběr správných produktů i montáž Vaší nové střechy.

Vzhledem k našim mnohaletým zkušenostem s opravdu různou kvalitou ručního nářadí, se nám nejvíce osvědčila Japonská značka HITACHI, vyráběná firmou Hitachi Koki Co. Ltd., a to ať již po stránce dlouhé životnosti, servisu nebo prostě jen příjemného používání díky intuitivním a praktickým řešením. Proto bychom Vám chtěli nabídnout skvělý poměr ceny a výkonu ručního nářadí značky HITACHI na našem internetovém obchodě.


Adresa

David Milt - COVA - střešní systémy Lidečko

75615, Lidečko (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.cova-strechy.cz
0

hodnoceno 0x

 • Dřevomont AZ, s.r.o.

  provádění staveb, jejich změn a odstraňování, projektová činnost ve výstavbě, zprostředkování služeb, zprostředkování obchodu, v...

  Velké Karlovice, 75606
  • 0
 • Ing. Petr Chytil

  Právní činnosti , Architektonické a inženýrské činnosti (včetně projektování) ve stavebnictví

  Vsetín, 75501
  • 0
 • Valašskobystřická obecní, s.r.o.

  provádění staveb, jejich změn a odstraňování, služby pro společenskou potřebu, hostinská činnost, obchodní činnost, výroba tepel...

  Valašská Bystřice, 75627
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz