Infopanel

Aktualizováno: 03.02.2012
Zobrazeno: 894x

Denip s.r.o., Denip.

Denip, s.r.o.

Vývoj, výroba a prodej stacionárních terminálů - Ostrava

DENIP/KIOSK je novou divizí společnosti DENIP, která působí na trhu již od roku 1993. Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem terminálů sběru dat a informačních kiosků, a reagujeme tak na zvýšenou potřebu šíření digitální informace ve společnosti, na veřejných prostorách a ve výrobním procesu. Našim cílem je nabídnout zákazníkovi vysokou kvalitu poskytovaných výrobků a služeb. Základní filozofií je předvídat a pochopit potřeby zákazníka a naplnit je každodenní praktickou činností. Naší předností je maximální vstřícnost ke specifickým požadavkům klienta, která jde ruku v ruce s naší efektivní, rychlou a vysoce kvalitní prací.

Design a konstrukce
Zrodu nového produktu předchází celá vývojová fáze. Pro tyto účely bylo vytvořeno zázemí vlastního designérského a konstrukčního studia, kde se tým zkušených pracovníků snaží naplnit Vaše představy.

Nový návrh produktu vzniká na základě požadavku zákazníka či trhu. Určíme okruh uživatelů a funkci, kterou bude informační kiosek zastávat. Dle analýzy požadavků vzniká grafický návrh a první představa. Procesem schvalování a komunikace s klientem docházíme finální podobě výrobku a zkušení konstruktéři vytváří finální 3D model. Výsledkem je produkt optimálního řešení funkce, ceny a kvality.

Výroba
Společnost DENIP má k dispozici 2700 m2 vlastních výrobních prostor. Dlouholetou zkušeností se zpracováním plechu a montáží, a vybaveností nejmodernější technologií garantuje vysokou kvalitu výrobku i pro nejnáročnější zákazníky.

Certifikace
Vysoká kvalita našich produktů je zaručena certifikátem Systému managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2009, který společnost získala již v roce 2004.


Adresa

Denip, s.r.o. Ostrava

71800, Ostrava (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.denipkiosk.cz
GPS 49.80761,18.313501
0

hodnoceno 0x

 • Ataco, s.r.o.

  velkoobchod, specializovaný maloobchod, montáž, opravy vyhrazených elektrických zařízení, zpracování dat, služby databank, správ...

  Ostrava-Kunčice, 70700
  • 0
 • ing. Milan Klemens- MiCoS Software

  Ostatní maloobchod v nespecializovaných prodejnách , Poradenství v oblasti hardwaru

  Ostrava - Poruba, 70800
  • 0
 • PD System - Petr Ďuríšek

  Tvorba www stránek a e-shopů, prodej, opravy a přestavby PC a výstavba a správa sítí. Zabýváme se : - Tvorbou www stránek a m...

  Ostrava - Poruba, 70800
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz