Infopanel

Aktualizováno: 08.02.2012
Zobrazeno: 2264x

Svatební agentura české budějovice, Dreamwedding, Www.dreamwedding.cz, Koordinátor svatby české budějovice, Budoárové fotky.

Dreamwedding

Svatební agentura pro Vaši svatbu snů - České budějovice

Organizujeme svatby na klíč, poskytujeme služby svatebního koordinátora, nabízíme pronájem svatebních dekorací, dekorační servis pro obřady a hostiny a provozujeme vlastní e-shop se svatebními doplňky a šaty šité na míru. Ve spolupráci s našimi dodavateli (cateringové společnosti, zlatnictví, květinářství, cukrářství, apod.) připravíme našim klientům opravdovou svatbu snů.

Pro ty, kteří si chtějí připravit svatbu sami, nabízíme služby poradenství a .V naší půjčovně nabízíme široký sortiment doplňků pro obřad a hostinu - svatební brána, čokoládová fontána, nápojové fontány, vázičky, skleničky, party stan pro 80 osob, potahy na židle, stuhy, ubrusy, ubrousky,sady na krájení dortu. Další dekorace a doplňky pro snoubence i svatební hosty lze zakoupit v našem e-shopu, jehož sortiment neustále doplňujeme a rozšiřujeme.

Nabízíme služby zkušeného svatebního fotografa - interiér, exteriér, budoárové focení. Určitě si vyberete z našich foto balíčků. Fotky, fotoknihy,fotoprodukty.


Adresa

Dreamwedding České budějovice

37001, České budějovice (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.dreamwedding.cz
5

hodnoceno 1x

  • Tomáš Iliev

    Ploty - brány Tomáš Iliev - levně, rychle a s vysokou kvalitou, provádíme montáž oplocení, branek a průmyslového oplocení na klí...

    Volary, 38451
    • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz