Infopanel

Aktualizováno: 16.04.2010
Zobrazeno: 2293x

Stájové rohože, Pryžové rohože, Pryžové desky, Stajove podlahy, Plastove rohoze na terasu kolem bazenu.

DS INDUSTRY, s.r.o.

Průmyslové podlahy, pryžové desky, rohože - Praha 9 - Hloubětín

Průmyslové desky a podlahy z recyklované pryže. Prodej a servis podlah z recyklované pryže a PVC včetně doplňků, vstupních rohoží a čisticích zón. Výrobky z recyklované pryže - bezpečnost a pohodlí.

Použití: dětská hřiště, terasy, pergoly, balkóny, kolem bazénů, sportovní a oddechové plochy, zimní stadióny, stáje, výrobek z lehkého materiálu, praktická a jednoduchá instalace, snadné přizpůsobení na požadovaný rozměr, certifikát výrobků z pryže dle normy ČSN EN 1176 a ČSN EN 1177.

Výrobky: STELLA, IDA, EMA, KARINA, DIANA, RONA, LAURA, CHARLES. Výrobky z recyklovaného PVC - vysoko zátěžové desky Použití: průmyslové haly - podlahy, sportovní a oddechové areály, koncertní místa, stáje, zimní stadióny, vnitřní a venkovní pochozí chodníky - i pro jednorázové použití, krytí zatravněných ploch atd., bezpečnostní zábrany a retardéry, kabelové mosty, podstavce pro dopravní značení, praktická a jednoduchá instalace, snadné přizpůsobení na požadovaný rozměr, standardní rozměry desek 120x80cm.

Výrobky: Univerzální, zátěžové, stájové, kuličkové, penízkové, děrované vstupní rohože a čistící zóny - 1 a 2 čistící zóna Použití: administrativní budovy a obchodní domy, shopping centra, průmyslové haly, zimní stadióny, rodinné domy, panelové domy.


Adresa

DS INDUSTRY, s.r.o. Praha 9 - Hloubětín

19800, Praha 9 - Hloubětín (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.dsindustry.cz
0

hodnoceno 0x

 • AQ Okna Praha, s.r.o.

  Prodej zboží (s vyjímkou obchod. živností uvedených v příl. 1-3 zák.č. 455/91 Sb., v platném znění), zprostředkování nákupu a pr...

  Praha 9 - Vysočany, 14900
  • 0
 • AQ Okna Sedlčany, s.r.o.

  Výroba plastových oken., Prodej zboží., Zprostředkovatelská činnost(vyjma činností uvedených v § 3 ŽZ), Zednictví., Truhlářství....

  Praha 9 - Vysočany, 19000
  • 0
 • PlastServis , s.r.o.

  Výroba výrobků z plastických hmot, Prodej zboží

  Praha - Vinoř, 19017
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz