Infopanel

Aktualizováno: 03.05.2010
Zobrazeno: 1109x

Elektrikáři praha 4, Elektroinstalace praha 4, Damovo antala staška, Elektrikáři osvětlení panelového domu, Oprava elektroinstalace Praha 4.

ElektroKrál

Elektrikáři, elektroinstalace - Praha 4

Nabízíme služby z oboru elektroinstalací, od kompletních dodávek, přes rekonstrukce až po drobné opravy a úpravy. Na trhu působíme již více než 20 let, během nichž jsme každodenní praxí získali bohaté zkušenosti. Naše technické vybavení nám umožňuje provádět elektromontážní práce nejen v cihlových, ale i v panelových domech.

Nabízíme Vám:
- Silnoproudé elektroinstalace - Montáž, úpravy, opravy nebo rekonstrukce elektroinstalace, či úpravy osvětlení domu (například montáž světel s pohybovými senzory). Samozřejmostí je také montáž samostatných okruhů (k vařičům, myčkám nebo pračkám)
- Slaboproudé elektroinstalace - Montáž zvonků zabezpečovacích systémů a natažení televizní, telefonní, či počítačové sítě.

Rádi Vám poradíme co s původní elektroinstalací ve Vašem bytě v panelovém domě. Vždy se snažíme o nejoptimálnější řešení, tak aby byl původní vzhled interiéru co nejvíce zachován. Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti panelových domů nám často umožňují nacházet překvapivě jednoduchá řešení.


Adresa

ElektroKrál Praha 4

14000, Praha 4 (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.elektrokral.kvalitne.cz
0

hodnoceno 0x

 • CZ Teplo, s.r.o..

  Projektová činnost ve výstavbě, Provádění staveb, jejich změn a odstraňování, Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, Speci...

  Praha 4 - Braník, 14000
  • 0
 • Elzit, s.r.o.

  montáž, oprava, údržba elektrických zařízení, výroba, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů, elektroinstalatérství,...

  Praha 4 - Michle, 14000
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz