Infopanel

Aktualizováno: 26.07.2011
Zobrazeno: 887x

3, Www.etem.cz.

ETEM ENERGO,s.r.o.

Úsporná řešení pro zásobování energií - Hranice

Hlavním předmětem činnosti je již od roku 1998 hledání energeticky úsporných řešení pro zásobování energií podnikatelských i nepodnikatelských subjektů. Cílem je snížení energetické náročnosti, podpora závazků České republiky při zvyšování podílu obnovitelných zdrojů, ale také významná úspora nákladů na energie pro zákazníka.

Výběr z forem činnosti:
Poradenství a zpracovávání energetických auditů. Externí energetik včetně kompletní správy všech energií. Příprava energetických expertíz a studií zásobování energií před zpracováním projektů.

Specializovaná měření – termografie, osvětlení apod. Výběrová řízení na dodávku elektrické enrgie. Členství v Asociaci energetických auditorů. Specializované elektromontážní práce Doplňkovou činností je zhotovení fotografií technických (i jiných zařízení) pro dokumentační a reklamní účely. Výhodou je zde znalost funkce výrobních a technických zařízení.


Adresa

ETEM ENERGO,s.r.o. Hranice

75301, Hranice (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
0

hodnoceno 0x

 • Ekoltes Hranice, a.s.

  silniční motorová doprava, provozování pohřebišť a krematorií, podnikání v oblasti nakládání s odpady, montáž, oprava, údržba vy...

  Hranice I - Město, 75301
  • 0
 • Pavel Baďura- autotransport

  Silniční nákladní doprava

  Hranice I - Město, 75301
  • 0
 • Technis Kojetín, s.r.o.

  podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady, zámečnictví, silniční motorová doprava nákladní, silniční motorová doprava ...

  Kojetín I - Město, 75201
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz