Infopanel

Aktualizováno: 30.11.2011
Zobrazeno: 921x

Eva tomášová, Www.evat.eu, Eva tomášová obrazy, Chata k pronajmu na svatbu, Pronájem chaty na svatbu.

Eva Tomášová

Tvroba filmů a obrazů, pronájem chaty - Soběslavice

Filmová tvorba:
Pořizování a zpracovávání filmových dokumentů ze soukromých a menších společenských a kulturních akcí na disky DVD a Full HD. (Svatby, výročí, plesy, hostiny...) Cena podle délky akce od 2000 Kč, dohoda možná.

Originální malování pastelem, kresba:
Malování portrétů lidí nebo zvířat, zátiší, krajiny a hlavně fantazie.Při portrétech stačí zaslat foto (nejlepší více snímků)i když nejlepší je po osobním setkání. Cena od 300 Kč za černobílý obraz velikosti A4. Dohoda možná.

Pronájem chaty v Jizerských horách:
jen asi 10 km od Liberce. Je vhodná pro pár, protože stojí na kopci, osamocena na zalesněné stráni na pozemku cca 1000 m2. Poskytuje tedy VÝJIMEČNÉ soukromí a klid. Na vytápění slouží krbová kamna na dřevo a v ložnici je pro případ mimořádných mrazů k dispozici přímotopné topení. K posezením dobře poslouží venkovní terasa, nebo večer ohniště s možností opékání. Na podzim možnost houbaření, v zimě sportování v areálech Jizerských hor. Přímo v objektu je i malá sauna. Chata je plně vybavena. Kuchyňka s lednicí, vařičem, mikrovlnou, kávovarem... WC, sprchový kout, satelit a INTERNET. Parkoviště je vzdáleno jen asi 30 metrů. Poplatek za ubytování 250 Kč na os./den, nebo 4000 Kč za objekt na týden + energie. Dohoda možná.


Adresa

Eva Tomášová Soběslavice

46345, Soběslavice (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.evat.eu
0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz