Infopanel

Aktualizováno: 12.12.2009
Zobrazeno: 4324x

Hasičská vozidla, Sanitky ivančice, Bazar sanitek, Přestavby hasičskych vozidel, Sanitní vozidla.

Fosan, s.r.o.

Sanitní hasičská vozidla, sanitky, nástavby - Alexovice-Ivančice

Výroba a přestavby vozidel na sanitní a účelové nástavby na pohřební, hasičská a požární vozidla, pojízdné dílny, skříňové přepravníky a pojízdné laboratoře.

Nabízí kompletní sanitní vozidla pro: převozovou verzi DRNR (doprava raněných, nemocných a rodiček) a zásahovou verzi RLP (rychlá lékařská pomoc) a další verze dle vyhl. MZ ČR č. 51/95Sb na všech podvozcích, přičemž nejprodávanější typy jsou zhomologovány. Záruční doba je 24 měsíců, termín dodání u typu DRNR do 14 dní a u typu RLP cca. 1 měsíc od dodání podvozku. Platba dle vzájemné dohody. Interiér sanitního prostoru je s každým zákazníkem detailně projednán a postaven přesně dle jeho pažadavků. Stačí si pouze vybrat z naší nabídky a my už za Vás zajistíme vše potřebné.

Cenová nabídka sanitních výbav verze DRNR a RLP v základním vybavení a výbava na přání dle vyhlášky MZ ČR č. 51/95 Sb. a MD ČR č. 301/01 Sb. v nejnižších cenových relacích bude v případě zájmu zaslána obratem. Zástavby jsou realizovány na podvozcích značek Mercedes, Volkswagen, Ford, Fiat, Peugeot, Citroen, Renault, Mazda, Toyota, Nissan, Hyundai. Transportní techniku je možné dodat od firmy Medirol Ivančice ČR, FERNO USA, německá UTILA, nebo italská SPENCER Z výstražného zařízení je to zejména německá značka FER a HELLA, domácí TESLA a ELVY. špičková americká značka Federal Signal Corporation a britská BRITAX nebo španělská VAMA. Dále ochranné rámy na masky vozidel a veškerá přístrojová technika jako defibrilátory, dýchycí přístroje, odsávačky, EKG, infuzní pumpy, tonometry, pulzní oxymetry aj. od všech předních českých i světových dodavatelů.


Adresa

Fosan, s.r.o. Alexovice-Ivančice

66491, Alexovice-Ivančice (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.fosan.cz
GPS 49°5'27.649"N, 16°21'22.761"E
0

hodnoceno 0x

 • Dagmar Kubíková - autopůjčovna Morava

  Provozujeme autopůjčovnu osobních a užitkových dodávkových vozidel, minibusů pro 9 osob. Města kde nás znáte: Brno, Břeclav, Hod...

  Uherský Brod, 68801
  • 0
 • pppnakladnitaxi

  Stěhování firem, bytů. Autodoprava

  Olomouc, 78375
  • 0
 • Exclusive limousine s.r.o

  Půjčovna a pronájem prodloužené 9m limuzíny Chrysler a limuzín Audi na Vaši svatbu, narozeniny, oslavu a jiné.

  Hostěradice, 67171
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz