Infopanel

Aktualizováno: 16.07.2012
Zobrazeno: 614x

Galerie na schodech havlíčkův brod kamenická, Malování obrazů na zakázku, Galerie na schodech hodnocení, Malovani na zakazku pro firmy, Malovani obrazu navod.


Galerie na schodech

Malování obrazů na zakázku - Havlíčkův Brod

Malování obrazů ve stylu impresionismu na zakázku. Ruční olejomalba příjemného motivu jako důležitá součást interiéru dotváří atmosféru. Bytové i firemní prostory s ní dostávají nový rozměr.

Mými obrazy je možné oživit atmosféru Vašeho pokoje nebo kanceláře např. ručně malovanou replikou díla, jehož známý originál visí ve vzdáleném muzeu. Nebo si můžete nechat ve stylu impresionismu ztvárnit Vaše oblíbené místo z mládí, z dovolené, portrét vašich nejbližších, zátiší, či jiný oblíbený námět, a přenést ho natrvalo domů.

Přáli byste si mít takový obraz doma, ve své firmě nebo na jiném vhodném místě? Případně chtěli byste takovým obrazem udělat radost svým blízkým nebo přátelům a věnovat jim dar trvalé hodnoty?

Než začneme komunikovat o případném námětu vašeho obrazu, přečtěte si, jak je s mou tvorbou spokojen jeden z mých zákazníků:

Václav M., Praha: Dlouho jsem hledal umělce, který by namaloval obraz „Tanec ve městě“ od P. A. Renoira, pro mou budoucí ženu. Pak jsem objevil „Galerii na schodech“ a oslovil pana Pavla Kočičku, který mne překvapil svou vstřícností, skromností a velkorysostí. Pokud již doma máte obraz od pana Kočičky, pak vám ani nemusím říkat, jak nádherně, jemně a lehce je obraz namalován a jakou ohromnou energii vyzařuje. Pokud ne, ale přemýšlíte nad tím, pak neváhejte ani minutu! Pan Pavel Kočička je umělec, který vás ohromí nejen svou lidskostí, ale především svým neuvěřitelným talentem. Chtěl bych mu tedy ještě jednou poděkovat za to, že splnil sen mé snoubence a popřát mu spoustu dalších okouzlených a šťastných tváří před jeho obrazy. Moc děkuji!Adresa

Galerie na schodech Havlíčkův Brod

58001, Havlíčkův Brod (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.galerienaschodech.cz

0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek