Infopanel

Aktualizováno: 28.12.2016
Zobrazeno: 413x

Za rozumnou cenu ubytování kolem českých budějovicích.

Garni hotel ALTON

Čisté ubytování za rozumnou cenu na Šumavě - České Budějovice

Ubytování v Českých Budějovicích v Alton garni hotelu je určeno pro náročnější hosty, kteří hledají příjemné a čisté domácí prostředí a kteří vědí, že pohodlí a spokojenost hosta nemusí být nutně vykoupeno vyšší cenou.

Alton garni hotel patří k menším ubytovacím zařízením s kapacitou 7 dvojlůžkových pokojů v režimu pokoj, nebo apartmá. Nižší ubytovací kapacita umožňuje individuelní přístup ke každému hostu zvlášť, s ohledem na jeho přání a potřeby.

Výjimkou není podávání snídaně ve čtyři hodiny ráno, opačný extrém je snídaně po poledni. Hosté často využívají služby, které jim ubytování v Alton garni hotelu nabízí, například v bezplatném odvozu z nádraží a po skončení ubytování zpět na nádraží v Českých Budějovicích, půjčování cestovních kol nebo lyží, ať na výlety kolem našeho ubytování v Českých Budějovicích, nebo nedaleké Šumavě. Samozřejmostí je možnost Wi-Fi připojení.


Adresa

Garni hotel ALTON České Budějovice

37001, České Budějovice (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkyhttp://www.altonhotel.eu

Zařazení v kategoriích

Hotely » České Budějovice - Hotely
0

hodnoceno 0x

 • Hotel Minor ubytování České Budějovice

  Hotel Minor ubytování České Budějovice. Ubytování v klidné a tiché části města České Budějovice Vám nabídne rodinný tříhvězdičko...

  České Budějovice 3, 37010
  • 0
 • Ekofarma Horní Chrášťany

  Ubytování na stylové a nově zrekonstruované ekofarmě. Komfortní a nadstandardní ubytování na ekofarmě ve velmi atraktivní lokali...

  Horní Chrášťany, 38411
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz