Infopanel

Zobrazeno: 1428x

Hindelang bohemia, Hindelang, Hindelang praha, Hindelang.cz, Hindelang wornitz.


Hindelang Bohemia, s.r.o.

Hindelang Bohemia, s.r.o. Praha 13 - Stodůlky

 • - obstaravatelské služby v oblasti přepravy zboží
 • - Prodej zboží -vyjma zboží uvedeného v příl.zák.č.455/91 sb.,o živnost. podnikání a zboží tímto zákonem vyloučeného
 • - pronájem motorových vozidel
 • - silniční motorová doprava - veřejná,nákladní,vnitrostátní


Adresa

Hindelang Bohemia, s.r.o. Praha 13 - Stodůlky

15500, Praha 13 - Stodůlky (ukázat na mapě)

0

hodnoceno 0x

 • Jaroslav Svatoš

  Elektroinstalace , Opravy elektrospotřebičů a elektroniky převážně pro domácnost

  Praha 13 - Stodůlky, 15500
  • 0
 • TV Servis + Antény - Vladimír Siebert

  Opravy a servis televizorů všech značek a druhů - LCD, plazma, LED, PC monitorů, satelitů, DVD, video, videorekordérů, domácích ...

  Praha 5 Stodůlky, 15500
  • 0

Vložil: jack
Datum: 05.08.09 20:01
zdravím vsechny truckeri, chci vam sdělit,že tato firma je po pracovní strance naprosto bez jakýchkoliv stres.situaci, má stabilní a naprosto dokonalý servis a zazemí,dispečeri jsou ok,aetr se neporusuje,jediný problem je ve výsi penez,nebot si udelali nemci svuj novy cenovy rad,coz je pro ridice z EU a CZ nevyhovujici, ta castka je dobrá tak akorat pro bulhary,makedonce a rumuny,ale nicmene i presto tato firma cti ridice a cti veskere financní podminky tak jak je uvedeno v prac. smlouve.
Vložil: svopa
Datum: 14.03.10 10:19
Není to tak růžové jak tady někdo tvrdí, během nástupu si musíš koupit Portugalský zámek, teploměr a čip v hodnotě 300 eur které ti budou strhavany během prních 3 měsíců. Záloha 200 eur na cestovní náklady ti bude stržena hned. Je tu velký problém s paletama, musíš si je hlídat na firmách ale i samotný Hindelang má v tom bordel a z 50 procent ti strhnou peníze za palety (15eur kus) jen kvůli tomu že stratili papíry. Výplaty chodí nepravidelně a diety dostávaš až na konci turnusu který je min. 6 týdnů. Perličkou jsou auta po Makedoncích či Rumunech a Litevcích a tak špinavé že kdyby se tam někdo vykalil tak to nepoznáš nehledě na to že je lepší celou kabinu raději dezinfikovat a to natvrdo! Jseš placen od odjeté hodiny a to 5.75 eur a za týden najedeš maximálně 35 hodin. Co dodat? Utíkej, utíkej a neotáčej se!!!
Vložil: David
Datum: 08.04.10 16:48
Jak je vidět co člověk to názor.Jen je zarážející jak o tom ví vždycky víc ten kdo tam nikdy nedělal než ten co tam dělá a nebo fakt dělal.Pokud tam opravdu někdo dělal vždy se zasměje příspěvkům , které tam někteří řidiči napíší.Podle detailů pak je poznat , že ten "pan chytrý " to má zas odposloucháno pouze z parkoviště.Např. za zámek jsem nikdy nic neplatil ani kauci nedával.Že mi strhnou zálohu kterou jsem na jízdu dostal je samozřejmé ,protože z toho můžu použít i pro sebe kolik potřebuji na jídlo.Jak dojdou peníze dodají mi další.Pak se to samozřejmě vzájemně vyrovná.Po Rumunovi a nebo Makedonci jsem taky auto nikdy neměl , stále se střídám s Čechy, ale ono by to bylo skoro jedno, jelikož někteří naši jsou pěkný prasata.Měsíčně najezdím cca. 180 hodin a to hodí nejmíň 1.000,-€ a to v pohodě aniž by mě někdo nutil porušovat AETR nebo dávat magnety.Ukaž mi u nás , která Ti zajistí stejný servis a bude celý léta slušně platit.Ono by se toho našlo k popsání víc.Vždycky jsem se řídil tím , musím mít já vše v pořádku a pak taky chtít co mě náleží a to tady mám.Kolegové kteří kradou naftu , prodávají palety, mají bordel v autě a jsou samá exekuce , pak jen pomlouvají a ty měli být nezaměstnaný, zalezlý v koutě a nedělat ostudu této profesi a nám co jsme si vybrali tuto práci se všemi klady i zápory.Jdi kamkoliv , ale určitě nikde Ti hned nedají kouli na nohu.Můžeš , pokud Ti to nevyhovuje vždy změnit zaměstnavatele.( Pokud si dobrý a mají o Tebe zájem ). :-)))
Vložil: Banan
Datum: 11.02.11 12:21
Zdarec kolegové, chci přispět i já do diskuse.Je pravdou,že firma Hindelang, má kompletní a bezvadně fungující zázemí. Když máte vše v pořádku a ok, tak nemáte problémy. Je rovněž pravda, že se může stát, že střídáte Rumuna, makedonce nebo někoho jiného, ale ve většině případů jsou auta výdy perfektně uklizená. Když ne, tak nemusíte vyjíždět a servis ve Wornitz to dá vše do pořádku.Perfektní a profesionální přístup dispečerů je samozřejmostí. Krásná práce a přejezdy mnohdy přes tisíc km, nebyly vyjímkou. Jediná nevýhoda, že prostoje, když čekáte třeba na loď se neplatí. Jinak spokojenost byla a když to půjde, tak bych se rád vrátil.