Infopanel

Aktualizováno: 13.02.2009
Zobrazeno: 1569x

Hotel u splavu, Splav.webovastranka.cz, řeka orlice,půjčovna kol,tenisové kurty, hotel,u splavu, Stav řeky divoké orlice.

Hotel U Splavu

Hotel na břehu řeky Divoké Orlice - Kostelec nad Orlicí

Hotel se nachází přímo na břehu řeky Divoké Orlice nedaleko centra města Kostelce nad Orlicí v klidném a malebném údolí rekreace a sportu ?Pod Strání?, Lesoparku ?Lipová stráň?.
Díky své poloze, vybavenosti a poskytovaným službám je vhodný pro rodinnou rekreaci, svatby, večírky, rodinné oslavy, abiturientské srazy apod. S úspěchem se zde konají podnikové akce, semináře či vzdělávací programy.Bezprostředně kolem hotelu vedou turistické a cykloturistické stezky.

V sousedství hotelu se nachází koupaliště a tenisové kurty. Pro automobily našich hostů je k dispozici parkoviště přímo pod okny hotelu. Pro milovníky cykloturistiky je k dispozici půjčovna kol. Možnost rybaření, vodní turistiky, zajištění projížďky na koni.
Pivo Staropramen, Pilsner Urquell, výběr z moravských jakostních odrůdových a přívlastkových vín. Samozřejmostí je také možnost sjednání snídaní a polopenzí. Tuto nabídku využívají nejen hoteloví hosté.
Jídelní lístek obsahuje polévky, minutky z kuřecího, vepřového a hovězího masa, bezmasá jídla, těstoviny a těstovinové saláty, bramboráky, zmrzlinové poháry, palačinky.


Adresa

Hotel U Splavu Kostelec nad Orlicí

51741, Kostelec nad Orlicí (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkysplav.webovastranka.cz
1

hodnoceno 1x

 • Eben Team, v.o.s.

  Provozování hracích automatů (šipky, kulečníky a ostatní prostředky zábavné techniky), Prodej zboží

  Kostelec nad Orlicí, 51741
  • 0
 • Eben, a.s.

  Obchodní činnost dle § 33 a) v rozsahu § 34 živn. zákona, Hostinská činnost, Provozování výherních hracích přístrojů dle zák. č....

  Vamberk, 51754
  • 0
 • Finesta, s.r.o.

  Provoz výherních a hracích automatů (v souladu se zák. 202/90 Sb.), Obchodní činnost dle § 33 a) v rozsahu § 34 živnostenského z...

  Rychnov nad Kněžnou, 51601
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz