Infopanel

Aktualizováno: 31.10.2009
Zobrazeno: 967x

"optimalizace prodeje".

HOYER Finecraft, s.r.o.

Optimalizace prodeje a marketingu, komunikační design - Praha

Dobré jméno našich klientů a jejich kvality jsou informace, které jsou potřeba co nejefektivněji dopravit cílové skupině, aby se dosáhli nejlepší výsledky v marketingové komunikaci.

Komunikační design
Jsme komunikační agentura. Naším cílem je správní kontakt našich klientů s trhovým okolím. Na rozdíl od reklamních agentur se specializujeme na vytvoření legislativních nástrojů jednotné komunikace. Používáme marketing a grafický design pro dosáhnutí nejlepších výsledků. Trhovou komunikaci považujeme za klíčovou při všech marketingových aktivitách. Ať už to je webová prezentace, nebo reklamní kampaň, základem je vždy Corporate Identity a Corporate Design (firemní identita a firemní design). Sjednocují všechny komunikační aktivity do jednotného celku. Díky dlouholetým zkušenostem a úspěšném působení na domácím a západním trhu zaručujeme nadstandardní úroveň kvality vyhotovení.

Grafický design
Grafický design představuje velkou část naší práce a našeho produktu. Se zdravou dávkou sebevědomí se počítáme mezi elitu v tomto oboru, což pokládáme za samozřejmost při tvorbě nadstandardní komunikace. Napříč tomu však nepokládáme stylistickou úroveň provedení za nejdůležitější pro efektnost komunikace, protože se i nejkrásnější grafický design může minout účinkem, pro který byl vytvořený. Aspekt č. 1 pro nás představuje při naší práci funkčnost designu. To znamená, že výsledek se pozorovateli nemá v první řadě líbit, ale má ho dovést k požadované akci (zapamatovat si, kontaktovat, koupit, uvědomit si potřebu). Nicméně je perfektní estetické a technické provedení samozřejmé.

Vytváření Corporate Design zahrnuje zpracování pro rozličné použití. Jsou to předem definované publikace tak, jako i příklady pro použití v různých jiných médiích.


Adresa

HOYER Finecraft, s.r.o. Praha

12000, Praha (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.finecraft.sk
0

hodnoceno 0x

 • mgr. Filip Blažek

  Reklamní činnosti , Vzdělávání dospělých a jiné vzdělávání j. n.

  Praha 1 - Nové Město, 11000
  • 0
 • F Production, s.r.o.

  Reklamní a mediální agentura.

  Praha 1, 11800
  • 0
 • ATELIER- LA REDA

  Výroba veškeré reklamy, polepy aut, výloh obchodů, malování aprodej obrazů, nátěry, malování bytů atd., potisk triček sitotiskem...

  Olomouc, 77900
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz