Infopanel

Aktualizováno: 15.05.2009
Zobrazeno: 2570x

Liposukce Ostrava, Neinvazivní liposukce ostrava, Miova, Exilis Ostrava, Www.miova.cz.

Centrum zdravé krásy MIOVA

Kosmetická péče, lifting, liposukce - Ostrava - Hulváky

V Centrum zdravé krásy MIOVA v Ostravě - Hulvákách nabízíme profesionální kosmetickou péči, a jelikož pracujeme navíc s nejmodernějšími a nejrychlejšími přístroji Aquaforeza a Exilis, můžete si nechat odstranit vrásky, vypnout pleť, prostě lifting bez řezání. Stejně tak neinvazivní metodou provádíme liposukce, tedy bez bolesti, bez rekonvalescence a vyhladizujeme celulitidu.
Naše péče se neobejde bez čínských léčebných masáží ve spolupráci se saunou s detoxikačními solemi a bylinami. Lze i samostatně. Služby doplňujeme o kadeřnictví, pedikuru a další.


Adresa

Centrum zdravé krásy MIOVA Ostrava - Hulváky

70900, Ostrava - Hulváky (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.miova.cz
1

hodnoceno 1x


Vložil: Pegy
Datum: 07.12.10 20:15
Jestli chcete vyhodit peníze z okna tak navštivte tento "salon". Majitelka velmi rychle shrábne Vaše peníze, dozvíte se plno polopravd, ohledně dietologie neví vůbec nic, ohledně zdravé výživy se dozvíte víc v časopise, prostě žádné profi informace. Ja sama jsem využila jejich exilis. Podle mě výborný přístroj, ale ne v podání salónu MIOVA! Na stránkách výrobce je video kde za jedno sezení a to znamená že i za jednu cenu můžete ošetřit až šest partií. Paní Militká Vám ošetří jenom jednu a to sfoukne za 15 minut! Za své peníze bych čekala více pozornosti. Místo toho Vám neustále něco nabízí a jde poznat že jí jde jen o zisk a né o spokojenou klientku! Příšerná zkušenost.
MAXportal.cz