Infopanel

Aktualizováno: 08.02.2013
Zobrazeno: 954x

INSOLON, Insolon olomouc, Insolon zkušenosti, Insolon diskuze, Insolon praha.


Insolon

Insolon - Insolvence, Inkaso pohledávek, investice - Praha

Naše společnost se zabývá správou a inkasem pohledávek, pomáháme dlužníkům zpracovávat insolvenční návrhy a v neposlední řadě se zabýváme investicemi do zajímavých podnikatelských záměrů.
Zahájení obchodních aktivit směřuje do roku 2007. Za dobu své existence jsme pomohli velkému množství věřitelů i dlužníků a díky nám se rozběhl nejeden podnikatelský záměr. Dynamická expanze společnosti je patrná i v navyšování počtu jejích spolupracovníků. Při tvorbě svých aktivit se opíráme o bohaté zkušenosti našich právníků a odborníků v oblasti insolvenčního řízení. Společnost není vlastněna žádnou tuzemskou ani zahraniční finanční skupinou, společníci jsou tuzemské fyzické osoby.

Základním cílem a hlavní prioritou společnosti je poskytovat klientům profesionální, objektivní a kvalitní služby v rámci celého území České republiky. Plně respektujeme vysoký standard ochrany dat, zabezpečujeme vysokou úroveň komunikace s dlužníky i věřiteli. Řádně poskytujeme klientovi stálý přehled o průběhu jeho případu formou průběžných reportů, to vše vždy s ohledem na zachování dobrého jména klienta.

Jsme a vždy budeme maximálně otevřeni partnerské spolupráci, založené na individuálním přístupu a profesionální podpoře. Na naše budoucí partnery neklademe žádné požadavky běžně fungující i jiných společností – omezení ve smluvní volnosti – a to jak pro jednotlivce, tak i pro společnosti podnikající na finančním trhu ČR.Adresa

Insolon Praha

13000, Praha (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.insolon.cz

0

hodnoceno 0x

 • Net - Sport, s.r.o.

  velkoobchod, specializovaný maloobchod, pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti...

  Olomouc - Hodolany, 77900
  • 0
 • Oldřich Novák

  Silniční nákladní doprava

  Litovel - Víska, 78321
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek